2737
2739
عنوان

بچه ها لباسشویی ام تروخدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 588 بازدید | 41 پست
احتمالل سنگين كردي داره بهش فشار مياد اشكالي نداره خاموشش كن چندزقيقه ديگه هم قفلش بازميشه

نه اصلا سنگین نیست.چند وقته اینجوری میشه بعد من شستشو رو متوقف میکنم میزنم روی رینس به اضافه اسپین خوب بود الان دوباره این گزینه هم روی ۱۱ دقیقه مونده 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیزی ننداختی که آب زیادی جذب کرده باشه؟

نه بابا لباس معمولی مثل همیشه

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
آخه مشکل اینجاست که تموم نمیشه کاریش نکنی تا صبح هی کار میکنه تایمرش هم روی ۱۱میمونه

تایمرش مشکل پیدا کرده. وقتی تو دور آروم هست خاموش کن اگه قفل درش باز میشه ، درش رو باز و بسته کن.اگه چیز سنگین انداختی یا چیزی که آب زیادی جذب میکنه و سنگین میشه خارج کن. بعد یه ربع روشن کن. 

تو نت مارک ماشین و کار نکردن تایمر رو بزنی، میتونی علتشو پیدا کنی. 

من اهلِ دوست داشتَنَم...تو اهلِ کجایی؟                   با عرض پوزش، درخواست دوستی پذیرش نمیشود🚫                    
2728
همیشه اینجوریه یا اولین باره؟

الان مدتی اینجوری شده.بالاتر گفتم روی تایم ۳۳ میزدم همیشه حالا مدتیه روی ۱۱ میمونه. بعد من دوباره میزدم روی یه دور آبکشی ویه دور خشک کن اونم خوب بود الان اونم روی ۱۱ دقیقه میمونه. خود لباسشویی اگه بزاریش تا صبح کار میکنه

تایمرش مشکل پیدا کرده. وقتی تو دور آروم هست خاموش کن اگه قفل درش باز میشه ، درش رو باز و بسته کن.اگه ...

آخه مشکل اینجاست اگه خودم خاموشش کردم اصلا درش باز نمیشه قفل میکنه.همیشه لباسای معمولی روهم میزارم چیز خاصی نذاشتم. ممنون عزیزم از راهنمایی ات 

بهترین کار اینه با نمایندگی ماشینت تماس بگیری 

یا اگه دکمه آف اضطراری داره بزن یا کلا خاموش کن چک کن ببین شاید صفحه نمایش با دست یا هر چیز مرطوبی خیس شده باشه ؟ دکمه ای ببین خراب نشده؟ گیر کرده باشه داخل؟ چون دیدم جایی که بچه کوچیک داشتن یکم با دکمه ها بازی کرده بود ماشین خراب شده بود

الان مدتی اینجوری شده.بالاتر گفتم روی تایم ۳۳ میزدم همیشه حالا مدتیه روی ۱۱ میمونه. بعد من دوباره می ...

عزیزم به نمایندگی یا تعمیرکار زنگ بزن. قبل از اینکه تایمرش بسوزه درستش کنید. بمونه بدتر میشه و به ماشینت فشار میاد. 

من اهلِ دوست داشتَنَم...تو اهلِ کجایی؟                   با عرض پوزش، درخواست دوستی پذیرش نمیشود🚫                    
2738

بگو بیان درست کنن. داره به موتورش فشار میاد ، نمیتونه بره رو دور خشک کن

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼
یک گزینه داره به نام تخلیه اون رو بزن .الان قاطی کرده خاموش روشن کن دوباره تنظیم کن درست میشه

همینکارو کردم 

آخه مشکل اینجاست اگه خودم خاموشش کردم اصلا درش باز نمیشه قفل میکنه.همیشه لباسای معمولی روهم میزارم چ ...

خواهش میکنم عزیزم چون برای من بعد از اینکه خودم خاموش کنم، درش باز میشه به خاطر همین گفتم

آخه مشکل اینجاست اگه خودم خاموشش کردم اصلا درش باز نمیشه قفل میکنه.همیشه لباسای معمولی روهم میزارم چ ...

لباس پشمي  و كاموايي رو لباسشويي دوو نميشوره 

مال منم اينجوري ميشه

ولي اگه چند وقته اينجوري شده بردش مشكل پيدا كرده

از برق بكشش چند دقيقه بعد درش باز ميشه

2706