2733
2739
عنوان

هزینه درخت کریسمس چنده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 62 پست
من تابستون ۴۰۰خریدم

از کجا؟

والا این کاج طبیعی مثل قیمت اندازه ارتفاع کوچیک درخته با جنس پلاستیک

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی ما کریسمس بگیریم مثل این میمونه که اونا سفره حضرت ابوالفضل بندارن

مطمئن باش اگه اونا سفره حضرت ابوالفضل بندازن شما چه چه و به بهتون بالا می ره!!!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
عزیزم اون سگمونه موجود زنده اسااااا نه عروسک 

به انسان میگن چند نفریم

مادر کی میایی تا من هم طعم شیرین مادر شدن رو بچشم؟ جانانم چند بار است که خواب تو را دیده ام در بغل بودی چه حس شیرینی بود بودنت .دلبندم چند تار موهای مامان و باباسفید شده پس تو نمیخواهیی بیایی و بمانی برای من برادرت تا ۳۹ هفته مهمان دلم بود چقدر حس زیبایی بود بودنش برای من اما برادرت قبل آمدن به بغلم به سوی آسمان پر کشید مادر این همه درد و رنج کافی نیست ؟؟؟؟درد از دست دادن برادرت درد نیامدن تو مادر دلم برای در آغوش گرفتنت پر میکشد تا کی حسرت شنیدن خنده هایت را بکشم مادر کی تو میایی من را صدا کنی مامان و من با همه وجودم بگویم جانم عزیزتر از جان مادر
2728
مطمئن باش اگه اونا سفره حضرت ابوالفضل بندازن شما چه چه و به بهتون بالا می ره!!!!!

نیمه شعبانم بگیرن 

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
به انسان میگن چند نفریم

اگه با سگ مشکل داری ریپلای نکن باشه

صحبت از به به چه چه نیست به هر حال عجیبه

مادر کی میایی تا من هم طعم شیرین مادر شدن رو بچشم؟ جانانم چند بار است که خواب تو را دیده ام در بغل بودی چه حس شیرینی بود بودنت .دلبندم چند تار موهای مامان و باباسفید شده پس تو نمیخواهیی بیایی و بمانی برای من برادرت تا ۳۹ هفته مهمان دلم بود چقدر حس زیبایی بود بودنش برای من اما برادرت قبل آمدن به بغلم به سوی آسمان پر کشید مادر این همه درد و رنج کافی نیست ؟؟؟؟درد از دست دادن برادرت درد نیامدن تو مادر دلم برای در آغوش گرفتنت پر میکشد تا کی حسرت شنیدن خنده هایت را بکشم مادر کی تو میایی من را صدا کنی مامان و من با همه وجودم بگویم جانم عزیزتر از جان مادر
2740
عزیزم فقط بلدید بریزید رو سرم نیمه شعبانم میرم بیرون اونم یه جشن شاده ها

افرین منم دکورشو میچینم تو خونه هم خودم هم دخترم کلی لذت میبریم به هرحال سوایی از تغییر سال میلادی تولد یکی از پیامبران اولوالعزم هم هست دیگه

برای بعضیا حساب میشه عزیزم  سگ منم جای بچم بود واقعا

الانم دارین؟🤩🤩🤩🤩

ما نمیگیریم ولی من از بچگی تنهایی واسه خودم می گرفتم الانم میگیرم چند تا جوراب اویزان و میکنم و درخت تزئین می کنم و از این کارا😂😂😂

کسانی که انقدر دیوانه هستند که خیال می کنند می توانند دنیا توانند دنیا را تغییر دهدند.                           انها کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند،.                    استیو جابز 💕.                             عضو اکیپ علمی تخیلی 😊 🔭.      اسطوره ی زندگیم=باب اسفنجی شلوار مکعبی 😂😂😂😂❤️.          یار خوشگلم تو هستی عزیز دلم توهستی🤩💃💃.                        عشق های من 🏃🏼‍♀️👇🏻.                    پیتزا، نوتلا، مارشمالو، بستنی،  پفک و چیپس😆🤤.                            👩🏼‍🚀🧙🏻‍♀️🧚🏻‍♀️👸🏼👩🏼‍🔬 
افرین منم دکورشو میچینم تو خونه هم خودم هم دخترم کلی لذت میبریم به هرحال سوایی از تغییر سال میلادی ت ...

از مغازه ارمنیا درختشو خریدین یا درست کردین؟

منم کریسمسو خیلی دوس دارم و جشن میگیرم  البته چون روز تولدمه 😆

خوشبحالت تاریخ تولدت با کریسمس یکیه