2733
2734
عنوان

هزینه درخت کریسمس چنده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 62 پست
گلدنم که عالیه  اگه خونتون بزرگه حیاط داره بگیر

لنتی، جا ندارم. 

خونم آپارتمانیه. 

اگ خونه ویلایی داشتم، تاحالا صد بار گرفته بودم. 

انشالله جا داشته باشم، حتما اااا میگیرم😍😍

من عاشق حیوونام کلا، خصوصا هاپو ها، خیلییییی وفادارن🥰🥰🥰🥰🥰

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  
لنتی، جا ندارم.  خونم آپارتمانیه.  اگ خونه ویلایی داشتم، تاحالا صد بار گرفته بودم.  ...

با وفادار و بامعرفتن اما حوصله نگهداری میخواد و خرجش زیاده مگر اینکه یه رفتار بدی کنه دلت نمیاد دعواش کنی 

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با وفادار و بامعرفتن اما حوصله نگهداری میخواد و خرجش زیاده مگر اینکه یه رفتار بدی کنه دلت نمیاد دعوا ...

اره میدونم گلی. 

کلی در موردشون مطلب خوندم و میخونم ک اگ ی روزی گرفتمش، مامان خوبی باشم واسش☺☺☺🥰🥰

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍