2733
2739
عنوان

کیا شوهراشون اهل خرید کادو نیست؟

830 بازدید | 52 پست

شوهر من اصلا اهل خرید کادو به مناسبت و سورپرایز و ... نیست.. تو عقد بعضی وقتا برام گل میخرید .. ا آخرین باری ک برام همون یه شاخه گلم‌گرفته یه سال میگذره..

چیکار کنم ک بفهمه باید بگیره؟

یه زمانی خوش میگذشت اما الان خوشم ک میگذره😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باهم ک حرف میزدید بگو وااای انقد دلم میخاد کادو بگیرم ی سوپرایزی ک کلی ب وجد بیارتم عقده نشه برام. بعد حتما شوهرت میخنده یا ی حرفی میزنه دیگ بعدبالبخند بگو واقعا چرا برام کادونمیگیری تو اگ بدونی چقد خوشحال میشم

پناه بر تو ک بی واژه مرا میشنوی.....
2731
باهم ک حرف میزدید بگو وااای انقد دلم میخاد کادو بگیرم ی سوپرایزی ک کلی ب وجد بیارتم عقده نشه برام. ب ...

آخه انقدر سرش شلوغه و فکرش درگیر کاره.. یه بار گفتم گفت چقدر انتظارات و توقعاتت بالاست😔

شوهرمن میگه هرچی میخای بگو برات بخرم ولی من سورپرایز دوست دارم

منم اگه چیزی بخوام و بهش بگم میخره.. اما دوس دارم خودش حواسش باشه و بره خرید برام

2738
واسه من فقط تو نامزدی گرفت بعدش انگار نه انگار  از روز تولدم متنفر شدم

منم😔 شوهر من ک سال دوم بعد عقد اصلا یادش رفت تولدمو😑

داداشم ۱۶ سالشه از شوهرم بیشتر میفهمه.. خیلی حواسش هست بهم..جبران میشه یکم...

خداخفظش کنه واست کاش منم داداش داشتم😄

همیشه سکوت نشانه تایید حرف طرف مقابل نیست                   گاهی نشانه قطع امید ازسطح شعور طرف متقابل است...

فردا تولدمه اسفالت شدم از دستش میگه چی بگیرم چی لازم داری چی میخای چادر خوبه؟فلان خوبه امروز میگفت پولشو بهت بدم

هفته پیش تولدش بود خودمو سه ماهه جر دادم

روانشناسی 💟خدایا شکرت بابت فندق توی دلم❤ ..التماس دعا...
منم😔 شوهر من ک سال دوم بعد عقد اصلا یادش رفت تولدمو😑

ازینکه میدیدم نزدیکام و شوهر دوستام چقدر واسشون ارزش قائل بودن و کادو میگیرن خیلی حسودیم میشه دیگه حتی اینستا نمیرم😔

خدایا تو بساز .. تو بسازی قشنگ تره😍
آخه انقدر سرش شلوغه و فکرش درگیر کاره.. یه بار گفتم گفت چقدر انتظارات و توقعاتت بالاست😔

ن جدی نگو ک.ی چی ببر باهم بخورید کنارش بشین  از ترفندای زنونت استفاده کن دیگ زرنگ باش مثلا بغلش کن دستتو کن لای موهاش یا چمیدونم دستشو بگیر بگو میدونی دلم لک زده واس ی کادو گرفتن ازت با احساس بگو ن این ک جدی تو اشپزخونه مشغول ی کار دیگ باشی شوهرتم تو پذیرایی مشغول ی کار دیگ بگی معلومه ک این حرفو میزنه

پناه بر تو ک بی واژه مرا میشنوی.....
فردا تولدمه اسفالت شدم از دستش میگه چی بگیرم چی لازم داری چی میخای چادر خوبه؟فلان خوبه امروز میگفت پ ...

تولدت مبارک❤

خوبه باز... خداروشکر کن...

من برای تولدم داداشم حواسش هست بهش میگه برام کیک بخره😅 کادو هم همون کیکه😁

2706