2733
2734

من دوهفته است عمل جراحى انجام دادم ولى متاسفاته چشام به شدت گرد شده نمى دونم چكار كنم فقط دارم مى ميرم😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برای بعضیا بله خییییلی قیافشون ۱۸۰تغییر میکنه  برای بعصیام مث من ن شانس مای!

منم زیاد تغییر نکردم . دکترم قبل عمل بهم گفته بود. خب وقتی دماغ زیاد ایراد نداره چجوری خیلی تغییر کنه . شما هم حتما دماغ خودت خوب بوده اول

ی صلوات مهمونم کن ....
2738
من چشام ک تغییر کرده بود هیچ. فرم لب بالام هم بی نهایت بد شده بود باریک شده بود لبم . بعد ک ورمش نشس ...

جدى مى گى 😅 من در حدى شدم كه مى خوام خودكشى كنم  شما هم چشاتون گرد شده بود ؟ يا ورم؟

جدى مى گى 😅 من در حدى شدم كه مى خوام خودكشى كنم  شما هم چشاتون گرد شده بود ؟ يا ورم؟

گرد نشدن .شبیه بادم کوچولو ها هست ،خیس هستن . میدونی کدوما رو میگم ؟ شبیه اونا شده بودن . دماغمم اولش خیلی سر ب هوا بود مغزم معلوم بود . چند روز اول رو زفتم خونه مامانم اینا ک ازم م اقبت کنن .اینقد داداشم مسخرم کرد و بم خندید ک فرار کردم. بم میگفت شبیه خوکچه ها شدی 🤣🤣🤣🤣

ی صلوات مهمونم کن ....
منم زیاد تغییر نکردم . دکترم قبل عمل بهم گفته بود. خب وقتی دماغ زیاد ایراد نداره چجوری خیلی تغییر کن ...

آره بعد عملم تغییر آنچنانی نکرد

ولی دوس داشتم خیلی تغییر کنم ک نشد☹😁

2706