2733
2739
عنوان

حواسم نبود به دوست پسرم گفتم شوهرم

2612 بازدید | 83 پست

سلام. یک سالی با اقایی به قصد ازدواج دوست شدم. خیلی صمیمی شدیم با هم خیلی. امروز حواسم نبود نمیدونم داشتم چی تعریف میکردم یهو گفتم بهش شوهرم. اونم نه اینک ناراحت بشه اما خوشحالم نشد. یه جورایی حس بدی پیدا کردم. نفهمیدم چی شد اون کلمه رو گفتم. از دوران دوستی متنفرم😭

ミ★ ★彡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فدای سرت حالا گفتی که گفتی .اشکالی نداره گلم

یعنی میشه منم تا چند وقت دیگه مامان یه دختر یا پسر سالم بشم؟یعنی میشه سلامتیم بهم برگرده.بیشتر از یک ساله مریضم.باعث شد کلیه ام کوچیک بشه.از طرفی اندرومتریوز دارم.سنمم کم نیست.از طرفی نگران کلیه مم از طرفی نگران این یکی مریضی.خیلی عامیانه توضیح دادم.میشه برای دل داغونم دعا کنین؟قدر سلامتیو الان میفهمم.از طرفی ارزومه مامان بشم.از یه طرف مریضی خودم و سختی هایی که به همسرم میدم.خدایا من شرمنده ام 😔
2738

یاد فیلمهای کره ای افتادم هی تو فیلم همدیگه رو صدا میکنن همسرم ! همسرم!

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎

قصدش ازدواج بود از خوشحالی پر در می اورد

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
2706