2733
2739
عنوان

بیایید خواهشا دل آشوبم😑

760 بازدید | 46 پست

به خاطر کرونا مغازه شوهرم تعطیله حالا دو روزه که با دوستاش که همکارن یکی دوساعت واسه حساب کتاب و اینکارا میدن مغازه البته با در بسته ،بعدش حداقل دو سه ساعت اونجا میمونه امشب وقتی برگشت خیلی خوشحال و سر خوش بود آدامس دهنش بود و خیلی هم حرف میزد الانم حرفهای چرت و پرت زیاد زد اصلا الکی میخندید واسه خودش گفتم چرا اینقدر طولش دادی میگه نشسته بودیم حرف میزدیم خوش بودیم جالبیشاینحاست که شوهرم زیاد اهل خنده و حرف زدن نیست خیلی غیر طبیعی بود 

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم

نگرانم نکنه مشروب الکلی اینا مصرف کرده باشه بعداز ازدواج که نخورده ولی قبلا خورده خودش تعریف کرده و فقط به خاطر من نخورده ها وگرنه همیشه دوست داره منو قانع کنه من فکرم اشتباهه

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لابد آب شنگولی چیزی خورده

دردم همینه

2728
بوی مشروب که نمیده 🤔

چنان بوی ادکلن میده آدم خفه میشه

چنان بوی ادکلن میده آدم خفه میشه

خب دیگه وقتی میگی آدامس تو دهنشه داره میخوره ک دهنش بو نده بعدشم ادکلون زده همه بوهارو پاک کنه 

خدا ببخشه یوقت نری دعوا راه بندازی بصورت نامحسوس امارشو در بیار ک واسه دفعه های بعد هوشیار باشی 

زندگی زیبا دوستت دارم ...
2738

از مشروب متنفرم دگه بفهمم سمتش رفته چیکار کنم میتونستم قسمش بدم و راستشو بفهمم اما جراتشو ندارم چون نمیدونم بعدش چه  واکنشی نشون میدم

خب دیگه وقتی میگی آدامس تو دهنشه داره میخوره ک دهنش بو نده بعدشم ادکلون زده همه بوهارو پاک کنه  ...

هی چپ چپ نگاش میکردم و اون میخندید میگفت چیه؟گفتم به حال خودت نیستی چیزی خوردی میگفت آره شیشه زدم و هرهر خندید

گل زده مشخصه😁😁

دیگه چی؟

از مشروب متنفرم دگه بفهمم سمتش رفته چیکار کنم میتونستم قسمش بدم و راستشو بفهمم اما جراتشو ندارم چون ...

اصلا نشون نده شک کردی خودت رو بزن به اون راه

ممکنه روش باز بشه و از این بساطا دیگه داشته باشی

فقط 39 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
2706