2737
2739
عنوان

بچه ها من خیلی دزدی کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 73250 بازدید | 1096 پست
من ۷ سالم بود از مدرسه مون چند تا گچ رنگی خوشم اومد اوردم خونه .پدرم فهمید خیلی ناراحت شد گچا رو پرت ...

روحشون شاد

چند شبه دلم گرفته،، دلم هوای حرم کرده،، ولی گمون نکنم اقا دیگه منو بطلبه.اگه خوبی یا بدی دیدین ازم حلال کنین،، یه صلوات واسه حاجت روایی خودمو خودت:الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. خدایا،،چنین کن سرانجام کار،،، که تو خشنود باشی و ما رستگار...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم یه اسباب دزدیدم یادم نمیاد مامانم گفته برام وقتی ۴ سالم بوده تا جایی گ یادم میاد ی بارم دوتا آلوچه دزدیدم ی بارم دو س تا پولکی 😐ی بارم ی پد رنگ مو از این اسباب بازیا دزدیدم تو ۵ ۶ سالگی ولی راستش دزدی نبود بخدا فکر میکردم چون گذاشتن دم دست باید ما برداریم برا خودمون بقران 😐

2731
2738
به خودش نگم مشکلی نیست یعنی؟

نه اینجوری بهتره چون خودت اذیت نمیشی البته اون دوستمون ک گفتن روی  پاکت یه توضیحی هم  بنویسی بهتره چون ممکنه سو تفاهم بشه فکر کنه کسی پولشو جا گذاشته  

منم رفته بودم یه جایی دوتا کفش دزدیدم یکیشو خودم پوشیدم یکیشو برا خواهرم دزدیدم بچه بودم

باید بدم میگن بچگی هم دزدی کرده باشین باید بدین باید از آدمای مذهبی بپرسم یه بارم لباس دوستمو وزدیدم پوشیدمش نفهمید تازه خریده بود 

وای خیلی فکر خوبیه.ممنونم ازت

قربونت حتما همین کارو بکن

میدونی که از نظر شرعی اقرار به گناه خودش گناهه

یعنی هیچ وقت به بنده ی خدا نباید بگی من فلان گناه رو کردم فقط به درگاه خدا

اینجا ام گفتی طوری نیست چون ما نمیشناسیمت 

اما برای اون شخص که حقی ازش ضایع شده همونطور که گفتم عمل کن ❤️

پسر قشنگم کی بشه برات برم خواستگاری؟ 😍❤️ای جاااانم فکر کن عروسیت 😍😍😍
2706