2733
2734
عنوان

کیا از آمپول میترسن😖😖

223 بازدید | 26 پست

من داییم پزشکه هر وقت مریض شم آبکشم میکنه برای همین عادت کردم مریض میشم قایم میکنم

دو هفته پیش مریض شدم(موقع مریضی حرف منو محل نمیده😭😭)بزور با کمک داداشم خوابوندنم آمپول زدنم هنوزم با هردوشون قهرم و آشتی نمیکنم

الان خونه مادربزرگم هستم داییم هست زیر چشمی داره نگام میکنه😊

حالا تو تو این کرونا و گرونی و قیمت دلار اومدی داری امضای منو میخونی   واقعا بیکارید  

الان به خاطر اینکه قهرم داداشو داییم نمیدونن حامله ام ۰😂😂😂

حالا تو تو این کرونا و گرونی و قیمت دلار اومدی داری امضای منو میخونی   واقعا بیکارید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بهش محل ند و هروقت چشمت بهت خورد لبخند بزن و ریز نگاه کن دایی منم پزشک 

استادیا😂😂😂

قبلا از آمپول خیلی میترسیدم ولی الان میبینم درد نداره در ثانی موقع آمپول همش باخودم میگم طفلی اونایی ...

واییییی😖😖😖😖

2738

داداشم زیر گوشم میگه چاق شدی محلش نمیدم۰

به نظرتون بهشون بگم حامله ام؟

من فوبیا دارم

حتی سرنگ ببینم دلم یه جوری میشه

این ترسم هم ب خاطر دوران بچگیمه ک همیشه مریض بودم و خیلی امپول میزدن بهم

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
داداشم زیر گوشم میگه چاق شدی محلش نمیدم۰ به نظرتون بهشون بگم حامله ام؟

ینی 87 ای هستی؟

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔