2737
2739
عنوان

نظرتون‌‌ درمورد غیرت مرد روی...

| مشاهده متن کامل بحث + 5086 بازدید | 221 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غیرت هم از نظر من گیر به لباس نیست.

اوووه تا دلت بخواد مرد ربخته که به ی لاخ موی خانومشم غیرت داره بعد تو خونه فحش ناموسی میده و هفته ای ۷ روز کتک میزنه.

غیرت یعنی هر وقت از زنت بپرسن از شوهرت راضی هستی بگه اره نمیذاره اب تو دلم تکون بخوره.اون مرد واقعا غیوره

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

من خودم یه جور متعارف لباس میپوشم که کسی نخاد غیرتی بشه و بهم تذکر بده ،ولی غیرت داشتن چیز خوبیه واسه مرد میپسندم 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2731

بستگی داره هر کسی غیرت رو تو چی چیزایی ببینه.. من رو حجاب نمیبینم... رو درک و ادراک و شعور و معرفت ببشتر زوم میکنم همیشه... البته حجاب متعادل و معقول.. نه اینکه اعضا و جوارحت رو مث ژله لرزون لرزون بندازی بیرون بعد افتخار هم بکنی ب خودت و همسرت ک آقامون روشن فکره... 

2740
من از زنهای متاهل تعجب می کنم دخترها هیچ ایده ای ندارند میل جنسی مردها چقدر زیاده. ولی زنهای متاهل م ...

من متاهل و میدونم

اینجوری هم نیس که انقد به مردا توهین میشه که با هرچیزی تحریک میشن

مگه ما مرد خوش تیپ ببینیم تحریک میشیم؟

چه حرفایی میزنید آدم تعهد حالیش بشه فقط به عشق خودش فکر میکنه

تا وقتی فکر شو منحرف نکنه نمیتونه تحریک شه

حالا یه چیزی ام ببینه باید آدم باشه رد شه نه اینکه بعش دقت کنه

خودمم به حجاب و نماز و اینا اعتقاد دارم و رعایت میکنم

ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم 

گیر دادن در حد عرف جامعه باشه مشکلی نیست ولی بخواد زنشو خیلی بپوشونه نه درست نیست

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم

هر موقع مرد یه شوهر ایده آل بود و یه زندگی با رفاه و تفریح و شرایط نرمال برای خانومش ایجاد کرد حالا اگه یه تذکر کوچولو در مورد حجاب هم بده یه جای دلمون جا میکنیم

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔