2737
2739

خانواده تون منظورم نیست. فامیل ها خصوصا  فامیل دور... چه حسی دارید که مدت هاست ندیدینشون یا کلا به خاطر کرونا نمی بیننشون؟؟

من خودم از اینکه بعضی از فامیل هامون رو مدت هاست ندیدم و نمی بینم خیلی خوشحالم چون دیگه از دست فضولی ها و سرک کشیدن و تیکه هاشون راحت شدم و آرامش دارم و از بعد کرونا برای خود خودم و طبق نطر خودم زندگی می کنم و نمی خواد نگران دید و حسشون و حرفاشون باشم!! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ناراحتم بعضیاشونو بدون اینکه ببینم فوت شدن

یعنی میشه منم تا چند وقت دیگه مامان یه دختر یا پسر سالم بشم؟یعنی میشه سلامتیم بهم برگرده.بیشتر از یک ساله مریضم.باعث شد کلیه ام کوچیک بشه.از طرفی اندرومتریوز دارم.سنمم کم نیست.از طرفی نگران کلیه مم از طرفی نگران این یکی مریضی.خیلی عامیانه توضیح دادم.میشه برای دل داغونم دعا کنین؟قدر سلامتیو الان میفهمم.از طرفی ارزومه مامان بشم.از یه طرف مریضی خودم و سختی هایی که به همسرم میدم.خدایا من شرمنده ام 😔
وااااای من خیلی ناراحتم نمیبنمشون دلم برای همشون تنگ شده حتی اونایی تیکه میندازن و سرک میشن دنیا خیل ...

از دوروهای پست فطرت خلاص شدم

ارامشم بیشتر شده

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
2706