2737
2734

چیزای فضایی نگیداااا در حد معقول

مثلا من میخوام یکی بهم پیام بده

اگه پیام بده اول از همه از خوشحالی عررررررر میزنم   بعدش پا میشم برا خودم قررررر میدم بعدش میام اینجا تاپیک میزنم موضوعو جهانی میکنم  

اینم بگم فک نکنید عاشق طرفم یا چی 

فقط اینکه یه چیزی بخوام و بشه برام خیلی مهمه 

کلا اون حس شدنه مهمه برام خیلی حاااااااال میده

چس_ناله_ها_نیان#  

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اها اینم اضافه کنم

من وقتی یه اتفاقی که دلم میخواد برام میوفته شبا دیگه از ذوقش خوابم نمیبره

یا صبحا خیلی خوشحال پامیشم از خواب بخاطر اون اتفاق

حالا نه برا این قضیه کلا برا هرچیزی اینطوریم  

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
2738

گریه میکنم 😂😂😂

جیغ 

خود زنی 

دیگر زنی 

😑✌

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒

اونایی که میگن خوشحال میشیم

خب باهوشا خوشحالی تونو چجوری بروز میدید  ایش

وای منم اگه به ارزوم. برسم از خوشحالی جیغ میرنم میرقصم استوری میزارم میرم یه جعبه شیرینی میگیرم و میبرم خونه بابام و. میگم بلاخره آرزوت براورده شد و به قولم وفا کردم😢

🔴اتفاق های خوب سراغ کسی می آید ک صبر میکند...اماا اتفاق های بهتر سراغ کسی می اآید ک تلاش میکند..🔴
گریه میکنم 😂😂😂 جیغ  خود زنی  دیگر زنی  😑✌

یه دکتر برو

کلا تو کار زدنی

2706