2733
2739

ب منم بگید.

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
منم سر دخترم زیاد گرمی خوردم پوستش تیره شده

عزیزم الان چند سالشه؟ربطی به گرمی نداره فکر نمیکنم کسی انداره من که رو بچه هام خرما خوردم کسی گرمی خورده باشه ولی تاثیری رو پوستشون نداشت

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
عزیزم الان چند سالشه؟ربطی به گرمی نداره فکر نمیکنم کسی انداره من که رو بچه هام خرما خوردم کسی گرمی خ ...

۱۸ماهست من چون تیروئید داشتم بخاطر همون گرمیجات زیاد خوردم

۱۸ماهست من چون تیروئید داشتم بخاطر همون گرمیجات زیاد خوردم

عزیزم منم دخترم به دنیا اومد مثل سفید برفی بود بعد ی مدت مثل چی سیاه شد کارم فقط گریه بود بزرگتر شد خوب شد الان پوستش گتدمیه روشنه مثل خودم

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
2706