2733
2734
عنوان

چیکار کنم!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 32 پست
مطمئنا شما هم یوزارسیف نیستی و از شما زیباتر همیشه هست  پس همسرتم بعد ازدواج پسرای خوشگلو ببین ...

خوب مگه نباید کمبود های همو ندید بگیریم ،،،،،من اینجوری دوست ندارم خانوم به مرد دیگه نگاه شهوت یا هرچیز دیگه داشته باشه ،،،،،،والا مگه زن من نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بابای من میگه با هر دختری که دوست داشتی نگاه کن و رابطه داشته باش فقط به این سوال ها  جواب بده  می تونه جای ناموست باشه ؟ می تونی باهاش تا اخر عمر زندگی کنی ؟

می تونه عروس یه خانواده باشه ؟ می تونه مادر بچه هات باشه؟

من قبل از ازدواج رو میگم

خوب قبل ازدواجم فکر میکنم خوب نباشه چون من خودم پسرم ،،،،و میدونم مرد ها بعد ازدواجم مثل زمان مجردی رفتار میکنند اگه دختر بازند با دنبال یکی دیگه راه میفتن این دخترا هستن که میتونند قلبشون رو فقط به یکی بدن پسرا معمولا در یه لحضه میتونند چندین نفر رو دوست داشته باشند ،،،،،به نظر من باید ادم تا زمانی که ازدواج نکرده پا توی هیچ رابطه ای نذاره من خودم تا حالا یه بار این کارو کردم وپشیمونم ،،،،

خوب قبل ازدواجم فکر میکنم خوب نباشه چون من خودم پسرم ،،،،و میدونم مرد ها بعد ازدواجم مثل زمان مجردی ...

نظر من ۱۸۰ درجه با شما متفاوت ه

اینکه مرد یا زنی تا قبل ازدواج با کسی نبوده

میتونه تضمین کنه بعد ازدواج خیانت نکنه ؟

❤️❤️
نظر من ۱۸۰ درجه با شما متفاوت ه اینکه مرد یا زنی تا قبل ازدواج با کسی نبوده میتونه تضمین کنه بعد ا ...

والا نمیدونم ولی پسری که تونسته توی فشار های مجردی خودشو کنترل کنه بعد ازدواج واسش راحتره ...😇

2738

اوووو چ حساس اشکالی نداره من دوس دختر قبلی دوس پسرمو میشناسم😂😂

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤
2706