2737
2734
عنوان

تنبلی تخمدان یا pco

5279 بازدید | 52 پست

عزیزانی که تنبلی تخمدان داشتید 

میشه بیاین از تجاربتون بگید

من 3 ماهه فهمیدمpco هستم. دارو فقط متفورمین خوردم. امروز 6 پریودیمه درد تخمدان دارم و هنوز لکه بینی دارم قبلا پریودم نهایت تا روز 5 بود. نمیدونم از امشب کلومیفن بخورم یا نه

من دارو نمیخورم، ورزش میکنم، سبک زندگیمو سالم کردم، شبا چای نعناع میخورم که مو های زائدم کمتر شه و شده، 

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولین درمان pcoکاهش وزن یعنی کاهش دور کمرهست

قرصش از روز ۵ پریودی تا ۹ خورده میسه

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
2728

كلوميفن pco رو بدتر نمى كنه؟

مگه دكتر نداده كلوميفن رو؟ به روز پريودتون و تموم شدنش  بستگى نداره، خود دكتر ميگه از روز ٣ يا ٥ شروع كنى و چند تا و چجور بخورى

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن
من دارو نمیخورم، ورزش میکنم، سبک زندگیمو سالم کردم، شبا چای نعناع میخورم که مو های زائدم کمتر شه و ش ...

یکیم ویتامین میخورم، مینرال

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
من دارو نمیخورم، ورزش میکنم، سبک زندگیمو سالم کردم، شبا چای نعناع میخورم که مو های زائدم کمتر شه و ش ...

خارج از pcoواقعا چای نعناع باعث کم شدنوموی زاید میشه؟؟ 

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
2738

مینا جون من هر روز پیاده روی دارم. وزنم 63 کیلو هستم. غذاهام هم مرتب رعایت میکنم. پارسال حامله شدم و قلبش تکسیل نشد و مجبور شدم کورتاژ بشم. همش میترسم اثرات کورتاژ باشه 

خارج از pcoواقعا چای نعناع باعث کم شدنوموی زاید میشه؟؟ 

من دو ماهه دارم شبا میخورم ایتقدر کم شده کاملا قابل حسه، من مو ها رو که میزدم سه روز به طور وحشتناکی درمیومد، ولی الان دو هفته ای درمیاد خیلی کم شده 

شما اضافه وزن داشتی؟

اره ، الانم دارم ولی کم تر شده 

اولین درمان pcoکاهش وزن یعنی کاهش دور کمرهست قرصش از روز ۵ پریودی تا ۹ خورده میسه

دکتر بهم کلومیفن داد و گفت از روز 5 پری تا 9 بخورم. البته گفت سونو انجام بده و اگر سایز فولیکولت خوب نبود بخور. ماه پیش سونو دادم روز 14 پری بود فولیکول 17 داشتم 14 و 15..... نخوردم کلومیفن و اقدام کردم ک نشد

چند روز قبل از پری لکه بینی داشتم 

مینا جون من هر روز پیاده روی دارم. وزنم 63 کیلو هستم. غذاهام هم مرتب رعایت میکنم. پارسال حامله شدم و ...

اضافه وزن نداری؟ آزمایش هورمون و ویتامین دادی؟ کمبود ویتامین که از عوامل پی سی او

2706