2737
2734
عنوان

کسی میتونه کمکم کنه

94 بازدید | 10 پست

الان یه ماهه حالت تهوع دارم دکتر رفتم گفت زخم معده داری کم خونی شدید هم دارم پریود که میشم خون زیادی ازم میره هیچی نمیتونم بخورم بدنم به شدت ضعیف شده همش تو خونه افتادم خواهش میکنم اگه کسی میدونه بهم بگه چیکار کنم خوب بشم😔

خدایا همه چیو میسپارم به خودت..هوای هممونو داشته باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واسه کم خونیت مویض بخور واسه زخم معدتم ی قاشق عسل ناشتا

عسل اره هر روز میخورم باشه مویز هم میخورم مرسی از راهنماییت🙏

جيگر اسفناج واسه کم خونيت بخور

جهاني دروغ يه دنيا غروب يه درد عميق يه تيزي تيغ يه قلب مريض يه اه غليظ يه دنيا محالو تو سينم گذاشتي رفيقم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي يه دنيا غريبم کجايي عزيزم بيا چشامو تو چشات بريزم نگو دل بردي خداي نکرده ببين خواب چشات با چشام چي کرده همه جارو گشتم کجايي عزيزم بيا رگامو تو خونت بريزم بيا روتورو کن منو زيرو کن بيا تا که زخمامو يه جوري روفوع کن عزيزم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي
2740

احتمالا سر معده ات بند شده بند سر دل داری برو اندوسکوپی

کاربر اقام🌺🌺🙏🤷‍♂️🙋‍♂️خداروزی ک دنیا رو نهاده به هرکس هرچه لایق بوده داده...... لطفا اگه میخوای بحث کنی ریپلای نکن 🙏😊شازده کوچولو گفت:بعضی کارا بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنهگل گفت مث چی؟شازده کوچولو گفت:مث وقتی که میدونیدلم برات بی قرارهو کاری نمیکنی.......
 احتمالا سر معده ات بند شده بند سر دل داری برو اندوسکوپی

درسته همش فک میکنم یه چیزی سردلم گیره اندوسکوپی فعلا میترسم برم