2737
2739
عنوان

دیگه طاقتم تموم شده واسه بچه دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 95 پست
هردوتا لوله هات چسبندگی داره۰۰۰ چای اویشن وپونه رو باهم دم کن بعد آبشو بگیر بزار تو یه کیسه فریزر یک ...

راست دارم چپ هم فولیکول ندارم..همش طرف راست فولیکول دارم اونم چسبندگی داره..تحرک شوهرمم کمه..من فک میکنم نمیتونه اسپرم از اون چسبندگی بگذره ..

فقط یک راه حل داره..خدا معجزه کنه...

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
هردوتا لوله هات چسبندگی داره۰۰۰ چای اویشن وپونه رو باهم دم کن بعد آبشو بگیر بزار تو یه کیسه فریزر یک ...

قسمت لوله هام کجا میشه؟؟؟

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راست دارم چپ هم فولیکول ندارم..همش طرف راست فولیکول دارم اونم چسبندگی داره..تحرک شوهرمم کمه..من فک م ...

چرا لوله را عمل نمیکنی باز کنی؟یا چرا نمیری کوتر تخمدان چپ؟

راست دارم چپ هم فولیکول ندارم..همش طرف راست فولیکول دارم اونم چسبندگی داره..تحرک شوهرمم کمه..من فک م ...

من لوله چپم چسبندگی داشت با چای پوست انار واویشن وپونه خوب شدم 

2742

باعکس زنگی جسبندگی رفع نمیشه؟؟

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
2738
چرا لوله را عمل نمیکنی باز کنی؟یا چرا نمیری کوتر تخمدان چپ؟

اخه چند تا دکتر رفتم اونا میگن عمل نکن..

از یه طرف اینجا هم شنیدیم خیلیا عمل کردن جواب نگرفتن...

دارم راه حل های گیاهی میرم ...ان شالله که خدا معجزه کنه...باردار شم...

اگه خدایی نکرده نشدم..میرم عمل بعد عید...

منم شوهرم مشکل داشت که باطب سوزنی دکترمحبوبی درمان شد

شماکدوم شهرین؟؟ چندجلسه رفتین.یکن توضیح بدین لطفا

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
من لوله چپم چسبندگی داشت با چای پوست انار واویشن وپونه خوب شدم 

دستورشو میگی تا عید وقت دارم راه حل ها را برم...اگه نشد برم عمل...

دستورشو میگی تا عید وقت دارم راه حل ها را برم...اگه نشد برم عمل...

چای پونه و اویشن روباهم دم میکردم بعدابشومیگرفتم داغ داغ تویه کیسه فریز میذاشتم ورولوله ی چپم میذاشتم بعد که دوباره رفتم عکس رنگی راحت باز شد

تهرانم باید سه ماه اونجا ساکن بشین من شوهرم اسپرمش صفر بود که اونجا خوب شد با ایو ای الان باردارم

خودمم بکشم نمیاد...دارو میداد یا باطب سوزنی درمان کرد

2706