2733
2739
عنوان

دیگه طاقتم تموم شده واسه بچه دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 95 پست
عزیزم میگم ک شوهرم با کاسنی و زعفرون و گوشت اردک و کبوتر و مرغ بومی مورفولوژی از ۲شده ۴خداروشکر .... ...

اینو از ته دل میگم...خدایا کسانی که به ته خط رسیدین...ولی بازم به سوی تو امدنن دست خالی برنگردون...خدایا به ما منتظرا اولادی سالم و صالح بده...

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها شما کدوم مرکز میرید برای میکرو؟ هزینه ها چقدره؟  ب من میگن باید جنیناتو پی جی اس کنی بعد انتقال بدی. من هنوز نرفتم مرکز اصلا. دکترم میگه باید بری مرکز رستمی شیراز 

2728
تو چند هفته بودن؟ قلب تشکیل میشد یانه؟ 

یکی ۵ هفته.یکی بحساب خودم ۸هفته رفتم سونوقلب گفتن اصلا جنینی تشکیل نشده'جفتش پوچ بود بارداریام

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
گفتن مشکل انعقاد داری. توی دوتا بارذاریم هپارین زدم اسپرین خوردم. بازم همونجور شد هفته هفت توقف رشد. ...

عزیزم  اخه اونم اینجوری بود همین امپولو میزد گفتم شاید اطلاعاتم به دردت خورد  بهت بگم    انشالله خداوند  تو بهترین زمان یه گل خوشگل بهت میده

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 
2738
خانمایی که شوهراشون مشکل دارن فقط پیش دکتر محبوبی که تواردکان یزد هست حل میشه که باطب سوزنی درمان می ...

خیلی شنیدم ولی راه دوره مگه این مردا بخودشون تکون میدن بیان

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
عزیزم  اخه اونم اینجوری بود همین امپولو میزد گفتم شاید اطلاعاتم به دردت خورد  بهت بگم &nbs ...

ممنون  عزیزم. ب خدا من امیدوارم ب لطف و رحمت خدا. میدونم  خدا هیچ بنده ایشو ناامید نمیکنه. ته دلم امید دارم. اما امان از حرف مردم و سرکوفت😞😟😞

آی خدایا امشب معجزه کن همه ما رو مادر کن 

الاعطنی الفضل..

خدایا محتاجیم به معجزاتت...

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
چند ماه خوردن ؟یعنی مرتب گوشت کبوتر خوردن ؟روزی چند لیوان کاسنی؟

ن توماه دویا ۳بار واسش پختم  کلا ۲ماه خیلی هم گرم و خوشمزش باهم میخوردیم ....روزی ۱لیوان کاسنی ...من همین امروز جواب ازمایششو دیدم ازخوشحالی جیغ زدم