2726
عنوان

دیگه طاقتم تموم شده واسه بچه دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 95 پست
بخدا  منم دوس دارم بمیرم. دوس دارم ی قدرتی داشتم. تا این سرنوشتو عوض میکردم. اخه چرا من؟ هیشکی ...

مشکل انعقاد خون نداری احیانا  اخه یکی از دوستام اینجوری بود 

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من 6ساله منتظرم

شوهرم سالمه،من تنبلی دارم

یه سقطم داشتم

فردا نوبت عکس رنگی دارم

دعا کنید برام

ان شاءالله خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه

😍تو قرار دل بی قرار من و بابایی،روشا جانم😍

خدا بزرگه...واقعا درکتون میکنم....منم شد سع سال...دیونه شدم....ولی بازم امیدم به خداست....خدا بزرگه..

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
ما مشکل مورفولوژی داریم صفر حرکت با گرد نخل و تقویت خوب شد ولی مورفو تغییر نکرد ۴ که مرکز ناباروری ی ...

عزیزم میگم ک شوهرم با کاسنی و زعفرون و گوشت اردک و کبوتر و مرغ بومی مورفولوژی از ۲شده ۴خداروشکر ....حتما امتحان کن ....من ی کلی ژل رویال و گرده نخل و هرچی بگی دادم و فایده نداشت داروهم فایده نداشت ....

من 6ساله منتظرم شوهرم سالمه،من تنبلی دارم یه سقطم داشتم فردا نوبت عکس رنگی دارم دعا کنید برام ا ...

ان شالله جواب میگیری...خدا بزرگه...شما هم برای من دعا کنید..😢😢😢😢

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
عزیزم میگم ک شوهرم با کاسنی و زعفرون و گوشت اردک و کبوتر و مرغ بومی مورفولوژی از ۲شده ۴خداروشکر .... ...

چند ماه خوردن ؟یعنی مرتب گوشت کبوتر خوردن ؟روزی چند لیوان کاسنی؟

2706