2733
2739
عنوان

کسی تاحالا جایی از بدنش دُمَل (چیبان) در اورده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 29 پست
ترک نیستم مامانبزرگ دوستم ترکه نشونش دادم تو عکس گفت چیبانه منم ندونستم چیه زدم گوگل دیدم فارسیش میش ...

منم ترکم،فک میکردم چیبان همون میخچه هس😁

خدایا کمکم کن.بهم صبر و قدرت بده.جز تو هیچ پناهی ندارم.ذهن و قلب آشفتم رو آروم کن خدای بزرگ.آمین
منم ترکم،فک میکردم چیبان همون میخچه هس😁

😂 منم بعد گوگل فهمیدم یه چیز جوش ماننده

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خوب شدی؟چیکار کردی؟

سلام عزیزم واسه من شدییییید باد داشت یجور ک از نیم رخ قشنگ‌معلوم بود دردشم ک نگم برات

عسل و زردچوبه و یکم ارد با یه قطره آب بستم به پام تا صبح باورت میشه تا صبح اونهمه باد همشون خوابید قشنگ ترکید زد بیرون

ولی بازم چرک داشت چرک دمل خیلی زیاده مرتب بستم با قرص سفکسیم خوردم 

دکتر گفت باید بیای عمل کنم بسوزونم نرفتم

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
2728
سلام عزیزم واسه من شدییییید باد داشت یجور ک از نیم رخ قشنگ‌معلوم بود دردشم ک نگم برات عسل و زردچوبه ...

سلام گلم 

منم همینه قشنگ اندازه یه سنگه و سفتتتت

مرررسی حالا امشب تا صبح چیزی که گفتی درست میکنم میبندم بش دیگه طاقتم تمام شد واقعا از دردش

سلام گلم  منم همینه قشنگ اندازه یه سنگه و سفتتتت مرررسی حالا امشب تا صبح چیزی که گفتی د ...

حتماااا امتحان کن فردا نتیجشو بهم بگو واسه من قشششنگ ترکید یه قاشق عسل یکم زرد چوبه و ارد که سفتش کنه بزن ببند بمونه تا صبح

چشم گذاشتم باشه میگم بت😍

😘😘

2738
چشم گذاشتم باشه میگم بت😍

😘😘

حتماااا امتحان کن فردا نتیجشو بهم بگو واسه من قشششنگ ترکید یه قاشق عسل یکم زرد چوبه و ارد که سفتش کن ...

سلام گلم صبحت بخیر امروز که بیدار شدم خیلییییییی دردش کمتر شده مگر بش دست بزنم تا یه کوچولو  درد رو حس کنم... حجمش هم شاااید یک سومش مونده خیلی کوچیک شده 

مرسی از راهنماییت

خیر ببینی😍😘

سلام گلم صبحت بخیر امروز که بیدار شدم خیلییییییی دردش کمتر شده مگر بش دست بزنم تا یه کوچولو  در ...

سلام عزیزم صبح توام بخیر

واقعا؟😍 خوشحال شدم ایشالله زود خوب بشی اره چند ردز امتحانش کن منم اصلا نمیتدنستم که بهش دست بزنم

با آب گرم بشورش شبا هم تا صبح همونجوری ببند خیلی زود خوب میشه❤❤❤❤

سلام عزیزم صبح توام بخیر واقعا؟😍 خوشحال شدم ایشالله زود خوب بشی اره چند ردز امتحانش کن منم اصلا نم ...

اره جدی😍

بیدار شدم مامانم گفت،انگار سرحالی گفتم آره دردش کم شده راحت  میتونم  برم😂

اره ظهر میرم حمام با اب گررررم میشورمش

اره جدی😍 بیدار شدم مامانم گفت،انگار سرحالی گفتم آره دردش کم شده راحت  میتونم  برم😂 اره ...

خوشحال شدم که بهتری عزیز دلم اون چون ترکیده الان بازه خیلی مواظب باش بدتر عفونت نکنه یکم سختی هاشو داره ولی خوب میشه نگران نباش

مرسی از راهنماییت گلم😍

فدات عزییزم

2706