2733
2739

1_در حالت حیض صحّت غسل جنابت خالی از اشکال نیست

2_صحّت‏ غسل در فرض مذکور محل اشکال است.

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم

یعنی که وقتی پریودی غسل جنابت معنی نداره😏

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

یعنی غسل جنابت در حال حیض صحیح نیست

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی که وقتی پریودی غسل جنابت معنی نداره😏

مشکلش کجاست؟

خب طبق نظر بعضی مراجع صحیح نیست، دلیلش هم منطقیه

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2728
مشکلش کجاست؟ خب طبق نظر بعضی مراجع صحیح نیست، دلیلش هم منطقیه

متن مشکلی نداره درست گفته دیگه 

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
متن مشکلی نداره درست گفته دیگه 

متن رو نگفتم دوست خوبم، با توجه به استیکری که گذاشتید سوال پرسیدم

اصلا بگذریم...مهم نیست🤗

متن رو نگفتم دوست خوبم، با توجه به استیکری که گذاشتید سوال پرسیدم اصلا بگذریم...مهم نیست🤗

آها اینو میگی😏

این جنبه فخرفروشی داشت که مثلا من بلدم شما بلد نیستی 😂

2738
یعنی وقتی در حالت حیض هستی غسل جنابت نمیتونی انجام بدی باید بزاری بعد از حیض هر دو غسل را انجام بدی. ...

ممنون

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم
آها اینو میگی😏 این جنبه فخرفروشی داشت که مثلا من بلدم شما بلد نیستی 😂

😂😂😂😂

ای بابا

خب نکن خواهر من

یعنی وقتی در حالت حیض هستی غسل جنابت نمیتونی انجام بدی باید بزاری بعد از حیض هر دو غسل را انجام بدی. ...

خب اگر غسل جنابت انجام نشه پختن غذا و خوردن و آشامیدن مکروه نمیشه؟؟