2733
2739
عنوان

باردارا کی مثله منه چکاکنم

281 بازدید | 40 پست

بچم لقد میزنه زیر شکمم حتی پایین تر  از زیر شکمم حس مکنم تکوناشو الان چند روزه اینطوریم هفت ماهمه

برای خوب شدن زندگیم صلوات بفرستین فداتون😘😘

خب الان مشکل چیه؟؟

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
طبیعیه هر بچه ای یه جوریه  شاید بریجه پسر من صبح بیدار میشد یه جایی رو تکیه میداد سمت راست شک ...

اره ولی برای من زیر شکممه ک حس مکنم مخاد بیاد بیرون 

2738
اینکه حس مکنم وقتی تکون مخورع مخاد بیاد بیرون هرچند&nbs ...

خدایا . نه اون بزرگتر شده جاش تنگ داره جا باز میکنه برای خودش

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
من اينجورى نيستم ولى بى دليل درد كشاله و واژن دارم يعنى پاهامو تكون ميدم ميخوام گريه كنم يكى بگه چكا ...

این طبیعیه بخاطر اینه که دیگه زایمانت نزدیکه 

خدایا پسرم به تو سپردم مواظب باش 🙏
من اينجورى نيستم ولى بى دليل درد كشاله و واژن دارم يعنى پاهامو تكون ميدم ميخوام گريه كنم يكى بگه چكا ...

اره منم درد واژن و کنار پادارم 

2706