2733
2739
عنوان

قرص برنج

| مشاهده متن کامل بحث + 1037 بازدید | 104 پست
قرصو خورده بودن؟یا از اون‌محصولات خورده بودن؟

با گازش مسموم شده بودن ، چند روز حالشون بد بود ولی کسی دلیلش رو نفهمید  فکر میکردن استفراغشون بخاطر خوردن غذای مانده و .... باشه تا این یکیشون فوت شد دومی رو بردن بیمارستان مجهزتری ولی متاسفانه اونم فوت شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برنج فرق میکنه با قرصش😂😂😂  قرص از یه ماده سمی ساخته میشه  قاطی نکن اینا رو با هم  ...

اونا خودمم میدونم ولی از این قرص داخل انبارای برنج و حبوبات میزارن برای جلو‌گیری از آفت زدگی 

یاامام رضا(ع)❤باهرنگاهت آقا قلب من پرشده از آرامش.من این حال قشنگ نوکری رو تا آخر عمر میخوامش.
همش عقم میزد اما فایده نداشت بردیمش لقمان ک گفتن ولشکنید تا جونشو بده چون همه چیزش دیگه از بین رفته ...

آره دوست منم دانشجو پزشکیه میگفت باعث میشه اعضای داخل بدن حل بشن یه همچین چیزی... و آخرش میگن نزارید بمیرم و پشیمون میشن از کارشون 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2728
طقلک مادرش جوونشوتو اون حال دیده چ رنجی کشیده

اره عزیزم چندوقت بعدش مادرشوهرمم فوت کرد البته الان مادرشوهر دارما چون دوباره پدرشوهرم ازدواج کرد😅

لااااایک نکنید🤚لاااااااایک نکنییییید👹👹
اونا خودمم میدونم ولی از این قرص داخل انبارای برنج و حبوبات میزارن برای جلو‌گیری از آفت زدگی 

مطمئنی؟ شاید یه قرص دیگست

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
با گازش مسموم شده بودن ، چند روز حالشون بد بود ولی کسی دلیلش رو نفهمید  فکر میکردن استفراغشون ب ...

الهی 😔کاش یجوری میشد دیگ از این قرصا نبود هیچ‌جا 

یاامام رضا(ع)❤باهرنگاهت آقا قلب من پرشده از آرامش.من این حال قشنگ نوکری رو تا آخر عمر میخوامش.
من‌نگفتم میخوام خودکشی کنم عزیزم  بخاطر مشکل عصابم افسردگی دارم همش ترس دارم  همش توهم م ...

نداشته باش تورو خدا

مثبت فکر کن به مردم انرژی مثبت بده تا خودت هم ازشون بگیری

هر چقدر بیشتر منفی فکر کنی بیشتر تو فکرش میری

یبارم تاپیک شاد بزنین بخدا هم روحیه خودتون هم روحیه دیگران عوض میشه از فکر مرگم میای بیرون

الان اومدی اینو میگی مگه کسی مشاورس اخه گلکم؟

الان دوستان هم میان میگن اره مردن اینطوره اونطوره بیشتر افسرده میشی

سعی کن تا میتونی با چیزای دیگه خودتو سرگرم کنی گلم

2738
حس میکنم از این قرص تو برنج‌بوده و قراره بمیرم

عزیزم حتی اگه توی برنجم قرص باشه اما با رعایت نکاتش لای برنج گذاشته باشن(لای پارچه و دستمال یا پلاستیک)

طوری نمیشه خوردنش.

من خودم الان توی برنجام هست

میدونی اگر شنونده غیبت باشیم هفتاد برابر غیبت کننده گناه کردیم؟!! آره وحشتناکه!! دلیل بیشتر بودن گناه شنونده اینه که به غیبت کننده این جرات رو میده که بازم کارشو تکرار کنه. بیا از همین الان تلاش کنیم اجازه ندیم جایی که حضور داریم این گناه بزرگ اتفاق بیفته.  اولین قدم در برابر غیبت اینه که اصلا اجازه ندیم غیبت صورت بگیره، دوم اینکه اگر اتفاق افتاد ردّ غیبت کنیم،  یعنی از کسی که غیبتش شده دفاع کنیم. حدیث از پیامبر (ص) هست که گفتند کسی که بر برادر مسلمانش منت بگذارد و در برابر غیبتی که از او در مجلسی شنیده دفاع کند خداوند هزار در از شر و بدی را از او در دنیا و آخرت باز می گرداند و اگر دفاع نکند در حالی که قادر بر دفاع است هفتاد برابر گناه غیبت کننده بر او است. حالا سوال پیش میاد که چجوری دفاع کنیم؟ اگر از ویژگیهای ظاهری اون شخص غیبت شد که مثلا چهره ش فلانه ، بگیم اینا که عیب نیست ،عیب اینه که انسان از انسانیت به دور باشه یا گرفتار گناه باشه. اگه از خصوصیات اخلاقی اون شخص غیبت شد که مثلا حسوده یا خسیسه، اینجا سعی کنیم این ویژگی اون شخص رو توجیه کنیم و مثلا بگیم  اینطور نبوده و شاید منظورش این نبوده و صحبتایی مثل این رو بگیم و اگر اون خصیصه قابل توجیه نبود بگیم به هر حال هر آدمی گرفتار خطا میشه، کیه که خطا نداشته باشه ! یا این احتمال رو مطرح کنیم شاید به طور غیرعمد اون رفتار نادرست ازش سر زده. و اگر دفاع مقدور نبود بحث رو عوض کنیم و یا محل و مجلس غیبت رو ترک کنیم، و اگر ترک محل مقدور نبود باید به شکلی مثل بی اعتنایی یا تغییر رفتار نسبت به غیبت کننده نارضایتی خودمون رو نسبت به این عمل نشون بدیم. امام علی (ع) در این زمینه میفرمایند؛ پایینترین حد نهی از منکر و انکار عمل اهل گناه این است که با چهره ای در هم کشیده و ناراضی از عمل آنها با آنها برخورد کرد. و در آخر برای کسی که غیبتشو شنیدیم صلوات بفرستیم یا آیةالکرسی بخونیم یا واسش دعا و استغفار بگیم یا به نیابتش صدقه بدیم...اینجوری حداقل سعی خودمون رو کردیم قدم خیری برای اون شخص برداریم و در حد توان برای گناهی که ناخواسته درگیرش شدیم کاری رو به عنوان جبران انجام داده باشیم...
آره دوست منم دانشجو پزشکیه میگفت باعث میشه اعضای داخل بدن حل بشن یه همچین چیزی... و آخرش میگن نزارید ...

واقعا دردناکه ...سخت ترین لحظه ش وقتی پشیمون میشی ولی کسی کاری ازش برنمیاد 

💚پایتان روی زمین، نگاه تان به بالا، قلبت تان عاشق💚
مطمئنی؟ شاید یه قرص دیگست

نه همینه دیگ اسم عامیانش چون برای انبارای برنج‌استفاده میشه اسمش قرص برنجه 

نداشته باش تورو خدا مثبت فکر کن به مردم انرژی مثبت بده تا خودت هم ازشون بگیری هر چقدر بیشتر منفی ف ...

باش شما ببخشید ولی واقعا ان شالله هیچ کس ب این حالتی ک من‌هستم دچار نشه 

دست خودم نیس 😊بازم ببخشید 

واقعا دردناکه ...سخت ترین لحظه ش وقتی پشیمون میشی ولی کسی کاری ازش برنمیاد 

آره خودکشی واقعا اشتباه بزرگیه لعنت بر شیطون 

انشالله هیچ انسانی دست به این کار نزنه 

2706