2737
2739

بیاید استراتژی و طرز فکرتونو بگید تا بقیه هم یاد بگیرن

من خودم عقیده دارم حاضر جوابی و اینکه یه ادم عصبانی را عصبانیتر کنی اوج بی عقلیه و با متانت تضاد داره

البته نباید ازونور بوم بیفتی و دورویی کنی

میشه طرفو به ارامش دعوت کنی و به جاش ارام حرف دلتو بزنی

🌼دست پدر و مادرت را ببوس، پایش را ببوس تا به گریه بیفتد، خودت هم به گریه می افتی، آن وقت کارت روی غلتک می افتد و همه درهایی که به روی خود بسته ای، خدا باز می کند🌼

من که طاقت نمیارم جواب میدم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من که طاقت نمیارم جواب میدم

سختیش اینه

اشتباه هم اینجاس همه اینجا به هم حاضر جوابی یاد میدن

من به دخترام یاد خواهم داد که جواب هرچی چیه ولی تو دلشون بگن و صورتشون فقط یه لبخن دشمن کش باشه

لازمم شد با ارامش حرف دلشونو بزنن

🌼دست پدر و مادرت را ببوس، پایش را ببوس تا به گریه بیفتد، خودت هم به گریه می افتی، آن وقت کارت روی غلتک می افتد و همه درهایی که به روی خود بسته ای، خدا باز می کند🌼
2738
سختیش اینه اشتباه هم اینجاس همه اینجا به هم حاضر جوابی یاد میدن من به دخترام یاد خواهم داد که جواب ...

بله هرچیزی اندازه ای داره 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
حاضرجوابيو نميدونم ولي من هرگز عصبي نميشم و كنترلمو از دست نميدم هيچوقت با آرامش حل ميكنم

خوشششششبحالتتتت

من همیشه گند میزنم یا قاط میزنم و عصبی میشم یا گریه و خودخوری و سکوت

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
2706