2733
2739
عنوان

خودکشی مرگ قشنگیست ک ب ان دل بستم. 😔😓

| مشاهده متن کامل بحث + 3886 بازدید | 436 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلم میگیره جوون های مملکتم حالشون بده انقدر😢

منم جووونم منم مشکل داره همه ب ی طریقی درگیرن

ولی خودکشی راهش نیست

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                      
2731
ببین خواهر من من الان که دارم پست میزارم ته  ته ته نا امیدی ام . وقتی دکتر رک بهم گفت برو   ...

😔😔😔😔😔

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                      
می دونی اگه قرار باشه یک سال قبل مرگم طعم آزادی و خوشی حس کنم به خاطر اون یک سال ارزشش داره که صبر ک ...

روزای خوب بعد از بدبختی فقط توی فیلماست عزیزم💔

ما اینجا هیچی نداریم روز ب روزت بدتر میشه

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
ولی بنظرمن هرچی تو زمان خودش خوبه ..ارزو هام تاریخ انقضا دارن ...شاید یه روزی یه ارزوتو دو دستی بهت ...

من ک خودم دیگ ذوقی واسه هیچی ندارم

شدم ی ربات

2738
ولی مادرا ارزش تحمل کردنو دارن :) تحمل کن🤘🏻

اره واقعا تو تمام زندگیم فقط ی سرمایه دارم اونم ننمه

دیگ هیچی ..همه زندگیم بوی غم میده

روزای خوب بعد از بدبختی فقط توی فیلماست عزیزم💔 ما اینجا هیچی نداریم روز ب روزت بدتر میشه

من ۲۰ سال پیش واقعا اوضاع زندگیم داغون و وحشتناک بود!!!  تنها چیزی که داشتم امید به آینده بود!!!  الان خدا رو شکر دیگه اون مشکلات نیست!!!  مشکلات دیگه ای دارم ولی در حد اونها نیست!!!! 

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
     مرگ بر خودکشی !!!.....مشکلت چیه ؟ از کی اینطوری ؟ بزنگ مشاوره حداقل سبک شی ...

قربونت برم عزیزم😊💔💔💔

مشکلم بی پولیر...بی ارزشی ..خوار و خفیف شدن جلوی دیگران ...دشمنام بهم خندیدن ...کنکور مردود شدم و ی خانواده وحشی ب جز مادرم😊

چی گف بهت؟ چی گفتی بهش؟ ینی بچه ها طرفداریتو کردن؟

صدای میکروفونش خرابه اصلا متوجه صدا هیچ کس نمیشه از اولی ک باهاش کلاس داشتیم تا الان ده دفعه بچه ها بهش گفتن ولی ب اونجاشم نیست اخر بار گفتم استاد لطفا فکری ب حال صدا کنید...

شروع کرد گفت مگ بچه دبیرستانی دانشگاه همینه اخراجت میکنم ..پرتت میونم از کلاس بیرون ینی ی دفه ی واکنشی نشون داد ک همه چشماشون چهار تا شد 

بچه ها گفتن خب راست میگ ما کلی پول میدیم ک علم یاد بگیریم حق اعتراضم نداریم کلی ب من توهین کرد هر چس از دهنش براومد گفت😧😢

درک می کنم چی می گی!!  ولی تو از کجا می دونی قراره انقدر دیر بهش برسی که دیگه انگیزه ای نداشته ...

چون از اولی ک چشم باز کردم ب امید روز خوب زندگی کردم تا الانم خوشی ندیدم

راهنمایی ک بودم طلاق خواهرم ..بعدش ی سال پیش طلاق دوم بعد میخواست خودکشی کنه رگ دستش رو زد جلوش رو گرفتم و بعد مادرم دوباره همین خودکشی 

و همین بابام ک مریضی اعصاب داره ی سری چیزا هست ک نمیشه گفت

در کل خوشی ندیدم از این زندگی متنفرم

2706