2737
2739
عنوان

خودکشی مرگ قشنگیست ک ب ان دل بستم. 😔😓

| مشاهده متن کامل بحث + 3886 بازدید | 436 پست
😐 بخاطر سختی شرایط فعلی ب فکر خودکشی افتاده

جریان دانشگاه ازاد و بهداشت رو یادته ؟ تز فکرش اومده بودم بیرون خواستم با هشق شروع کنم ب خوندن و شرایط فعلی رو پذیرفته بودم ولی ب ناحق استاد تو کلاس بهم توهین کرد هر چی از دهنش براومد بهم گفت تمام کلاس رفتن ازش شکایت چون من بهش گفتم استاد میشه لطفا سدا غش غش میکنه درستش کنین ما متوجه نمیشیم

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همه همینطورن 

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
جریان دانشگاه ازاد و بهداشت رو یادته ؟ تز فکرش اومده بودم بیرون خواستم با هشق شروع کنم ب خوندن و شرا ...

چی گف بهت؟

چی گفتی بهش؟

ینی بچه ها طرفداریتو کردن؟

خداحافظ👋🏻     ■به نی نی یار گفتم یه جوری بترکونه که دیگ هیچوقت برنگردم😇💫🤍
ولی بنظرمن هرچی تو زمان خودش خوبه ..ارزو هام تاریخ انقضا دارن ...شاید یه روزی یه ارزوتو دو دستی بهت ...

درک می کنم چی می گی!!  ولی تو از کجا می دونی قراره انقدر دیر بهش برسی که دیگه انگیزه ای نداشته باشی!!!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2740
     مرگ بر خودکشی !!!.....مشکلت چیه ؟ از کی اینطوری ؟ بزنگ مشاوره حداقل سبک شی ...

به من بگووو منم میخااام خودکشی کنم به خاطر دوتا دیسک کمرم دیگه هم نمیتونم ازدواج کنم به خاطرش😭

با جمله چهارمت موافقم ولی به هر حال خودکشی نکن سعی کن بری باور کن یه وقتایی انقدر راحت راهش باز میشه

کجا برم گل من ؟؟ ب تنها چیزی ک فک میکنم اون دنیا هسته 😢😧

تا میای خوب شی گند میزنن ب زندگیت

گناه خودکشی رو نمیدونم ولی واقعا بایا ها مامانا گناه دارن دلشون داغ ببینه 😔😔😔اونم داغ اولاد 

از مامان و بابام ناراحتم چون منو ب این دنیا اوردن😧😧😢

کاش مادرم دوسم نداشت 

2706