2737
2739
عنوان

خودکشی مرگ قشنگیست ک ب ان دل بستم. 😔😓

| مشاهده متن کامل بحث + 3886 بازدید | 436 پست

وقتی داری یه دردی رو میکشی با خودکشی ازش رها نمیشی چون اون درد مربوط ب روحته ولی تو با خودکشی فقط جسمتو فارغ و خاموش میکنی،بخاطر همین خودکشی بدترین کاره چون ی راهی پیش پای خودت میزاری ک دیگ راه برگشت نداری و اون دردم حل نشده برات،خودتو بسپار درست خدا ن مملکت.....خدا خدا خدا

هیشکی از دلم خبر نداره 💚

منم یه دردایی دارم تو دلمه همه ادمای تو این تاپیک دارن 

قرار نیس همه بمیریم که 🙃

من هفته پیش با شما حرف نزدم مگ دخترقشنگم😅😁 

این چ ‌کاریه🤨

خداحافظ👋🏻     ■به نی نی یار گفتم یه جوری بترکونه که دیگ هیچوقت برنگردم😇💫🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حیف نیست ادم خودش بکشه ببرن بزارنش زیر خروارها خاک انوخ اونایی رو دنیا هستن بخندن خوشی کنن بزار ادم ...

فقط خود ادم حرص میخوره 

💚پایتان روی زمین، نگاه تان به بالا، قلبت تان عاشق💚

اونهایی که می رینند مستحق مرگ هستند نه تو جوون مملکت!!!! 

دنیا همین طور نمی مونه!!!  بالاخره یه روزی همه چیز عوض می شه!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2731

واقعانم کاش

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
فقط خود ادم حرص میخوره 

میتونه اونا رو هم حرص بده 

قَالَ إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّی وَحُزْنِی إِلَى اللَّهِ وَأَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَگفت: «من غم و اندوهم را تنها به خدا می‌گویم و از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید!سوره یوسف آیه ۸۶
اونهایی که می رینند مستحق مرگ هستند نه تو جوون مملکت!!!!  دنیا همین طور نمی مونه!!!  بالا ...

جوونیمون که رفت😕

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2740
خودکشی مرگ قشنگیست که به آن دل بستم.. کمه کم..هر دو سه شب..سیر به فکرش هستم.. حالا چه ربطی به مملک ...

مث خر واسه کنکور خوندم ب جایی نرسیدم 😔

هر انکس خرپول و سهمیه داشت رسید

ب اجبار خانوادم رفتم دانشگاه ازاد خواستم با عشق شروع کنم ب خوندن با اینک علاقه ب رشتم علاقه ندارم ترمی سه میلیون دارم میدم وای الان استادا ی نفهمن وقتی بهشون اعتراض میکنی اونم ب حق بهت توهین میکنن😔😔

مولت رو میخورن توهینم میکنن بهت

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
اونهایی که می رینند مستحق مرگ هستند نه تو جوون مملکت!!!!  دنیا همین طور نمی مونه!!!  بالا ...

یه روزی که ما دیگه ارزویی نداریم 

💚پایتان روی زمین، نگاه تان به بالا، قلبت تان عاشق💚
2706