2733
2739

اول شیر مادر بخورع بهترع

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شیر دارم داشتم بهش میدادم! عجله کردن ک نه شیر خشک بدین

عیب ندار ی بار حالا

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2740
شیر خودت بهتر اما میتونی کمکی بدی البته یکی دو ماه بیشتر نمیشه یا یر خشک یا شیر مادر کم پیش میاد بچه ...

من دوست داشتم شیر خودمو بدم. چجوری بدم ک انتخابش شیر من باشه

ببین من تجربشو داشتم اگه شیر خشک کمکی میخواهی بدی موقع خواب یه شیشه بهش بده یدونه هم صبح بده وگرنه ت ...

پس الان شیر خشک دادم شب اگ بلند شد شیر خودمو میدم. 

پس الان شیر خشک دادم شب اگ بلند شد شیر خودمو میدم. 

آخه عزیزم الان اول شیردهیته بذار بچت بخوره تا شیرت زیاد شه مکیدن شیرو زیاد میکنه بهتره فعلا خشک ندی یا نهایت همون یه شیشه رو شب بده بعد اگه وزن گیریش دیدی خوبه احتیاجی ب خشک نیس

من دوست داشتم شیر خودمو بدم. چجوری بدم ک انتخابش شیر من باشه

اگه توانایی داری شیر خودت هم خوبه نهایت موقع خواب یا وقتی خسته ای شیر خشک بده بقیه شیر خودت بچه کمی هشیار تر شد ممکنه سینه یا شیشه رو پس بزنه حتی اگرم اینجور شد شیشه رو بزار کنار تو خواب بده شیر خودتو تا عادت کنه من خودم خیلی سختی کشیدم از 6 ماهگی دیگه خوب شد