2733
2739
عنوان

نظرتون راجه به اسم دلوین؟

673 بازدید | 54 پست

بچه هاا من یکی از همشهری های دور شوهرم این اسمو گذاشته رو دخترش من خیلی خوشم اومد...ب معنی جان و دل

...خواستِدل...رباینده دل...

حامله نیستما ولی از الان خیلی درگیر اسمم😂

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اسم داداششم بزار دولفین

😂😂😂😂وای خدا خفت نکنه

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
قشنگه کوردیه ولی انقدر اون دلوین اینستاگرام معروف شده من دیگه حسی بهش ندارم

من خوشم اومد

خز شد دیگه تکراریع خیلی

ولی اگه دوسش داری حتما اسمش رو بزار 

خواهش میکنم برای اینکه یه خونه جایی ک مد نظرمه بخرم یه صلوات مهمونم کن خواهش میکنم اگه صلواتو برام فرستادی از ته دل باشه ممنونم عزیزانم❤️

لیست اکثر کلاس ها چند اسم تکراری دارن، یه کلاس هایی پر ستایش، یه کلاس هایی پر از نازنین زهرا واسم های اینجوری، یه کلاس هایی پر از باران، به نظرم کلاس های هفت هشت سال بعد هم پر از دلوین 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
خز شد دیگه تکراریع خیلی ولی اگه دوسش داری حتما اسمش رو بزار 

😃من اولین باره میشنوممم

لیست اکثر کلاس ها چند اسم تکراری دارن، یه کلاس هایی پر ستایش، یه کلاس هایی پر از نازنین زهرا واسم ها ...

نمیدونم شایذ

2706