2733
2734
عنوان

دوستان گلم بیاین برای مادر دوست عزیزمون🙏🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 75 پست
@عروسکه_ناز     @دختر_بابام     @ماشااا_میشااا     @پیت ...

الهم صل علی محمد و ال محمد💛

از اول از زیر صفر دوباره میریمش 😎نیسم اهل موندنی ک بو خدافظی میده😏تا یه تکونی ندی دعا نمیگیره 👐یه نمه سنگین بریز دیگه دوتا ببینیمت😏👐قبل اینکه بری ببین برای چی میری🚶به چی قراره برسی ک پاش همه چیتو میدی😏نمیخام ببینم رفتی و تهش پیچیدی😐یه روز بلاخره اوضاع خوبو همه میبینیم!😏           _shayea/

🌸🔮💞الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌸🔮💞

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@آناعشق     @اعتصامی     @00نازلی00     @دخترلاکچری20   ...

سلام 

خوبی عزیزم 

۱۰۰ تا براشون میفرستم ایشالا بهتر بشه..

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696

سلام حمد خوندم

بحق بیمار کربلا شفا بگیرن ،انشاالله🤲

2728
@dkccidjc     @nazbanoo8300     @امیرآقاپارسا     @hadis133 ...

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه الشریف 

تعطیل🚫                                                                                 
@بانو_ملکه     @flfli     @آفرودیت_مست     @sarire   &n ...

اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌷

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2740
@مرحوم    

۲۰تا فرستادم مهربون مرسی که فکر همه هستی فدات شم انشالله به زودی سلامتی شونو به دست میارن

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️

سلاااااامممم @ترنم_ترنم1      

دوست مهربونم ..خدااایاا اومدم این تاپیک دیدم اشکام سرازیر شدند...دستتون درد نکنه ..الهی ب حق سیدالشهدا هرچی از خدا میخوای خدا بهت بده .نمی‌دونم چجوری ازتون تشکر کنم..

دوستان گل و مهربون ک لطف کردن و دعا کردن و صلوات فرستادن با تمام وجودم و با عشق دستتون می‌بوسم...دمتون گرررم ..میبینم امشب مامانم اینقدر خوب نفس می‌کشه ک نیازی ب اکسیژن نداشت ..خدااااایاااا شکررررت ..خاک پای همگیتونم ب مولااا😍😍💙💙💙💙

💔
سلام ترنم جان ممنون که تگم کردی وچقدر ناراحت شدم برای دوست عزیزمون انشالا حال مادرشون بهتر بشه و رفع ...

الهی فدات بشم . با چشای خیس از خدا می‌خوام ب هرچی ک میخوای خودش بهت بده ..شادو خوشبخت بشی گلم

💔