2733
2739
عنوان

خونریزی بعده زایمان

84 بازدید | 10 پست

یک ماهه زایمان کردم خونریزیم هی کم میشه هی زیاد میشه چیکارکنم قطع بشه😢

مثه پریودی شده😢

بچه ها امضامو میبینید توی دلتون برام یه دونه صلوات بفرستید تا منم ب۰مو سالم توی بغلم بگیرم.خوشگل و سالم  

ب دکترت بگو

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی یه ماهه پریودی؟ بعد 10 روز قطع نشد؟ 

نه یک ماهه زایمان کردم از موقع زایمانم خونریزیم قطع نشده

بچه ها امضامو میبینید توی دلتون برام یه دونه صلوات بفرستید تا منم ب۰مو سالم توی بغلم بگیرم.خوشگل و سالم  
2728
2738
نه یک ماهه زایمان کردم از موقع زایمانم خونریزیم قطع نشده

متوجه شدم عزیزم. باید بعد 10 روزگی خونریزیت قطع میشد. تا 10 روز خون نفاسه. اگه قطع نشده باید بری دکتر. منم خونریزیم قطع نشد. کم کم رنگش تغییر کرد. بعد بوی خیلی بدی گرفت. رفتم دکتر گفت عفونت شدید گرفتم. برو دکتر که مثل من نشی.