2733
2739
عنوان

کسایی که مخ شون خوب کار میکنه بیان

209 بازدید | 32 پست

بچه ها من و داداشم میخوایم فروش آنلاین بزنیم محصولات کشاورزی و اینا بفروشیم.

مثل گردو. بادام رب انار ترشی زعفرون و... 

به نظرتون خوبه؟ شیرازیم 

و اینکه برای رشد کارمون چی پیشنهاد میدین؟ 

ممنون میشم بگین 

بنظرم فروش مستقیم

ی سایت بزنید مث دیجی. کالا و... همه کشاورزا و باغدارا محصولاتشونو اونجا بفروشن

ی درصدی شما بردارین

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مجازی سخته جلب اعتماد مشتری

حتی روزی ک پونزده بار فال حافظ گرفتم و گفت بهش نمیرسی، حتی اون لحظه ای ک دیدم پستای یه دخترو یکی در میون لایک کردی و عکس دونفره تون رو دیدم، حتی روزی که با یه زن جدی حرف میزدی و بازم حسودیم میشد و...تو همه ی این لحظه ها خواستم دیگه دوستت نداشته باشم، خواستم برا همیشه ب چشم ی مرده بهت نگاه کنم یه آدمی ک ول کرد رفت برا همیشه و منم گفتم ب جهنم اما نشد...من دل کندن برام عین آب خوردنه من پرم از قبر آدمهایی ک ریختمشون دور پاکشون کردم خیلی راحت از زندگیم ولی خودت بگو این حس لعنتی چرا میگه نرو همه چی درست میشه...؟؟ حالم خوبه ولی چرا ب هر کی میگم چمه میگه احمق نشو ولی من هیچ وقت احمق نشدم هیچ وقت خودمو گول نزدم هیچ وقت نذاشتم حالم بد بشه بخاطر عشقت... توی این برزخ و جنگ حسم ب آینده با واقعیت یه حسی میگه بری هم ناراحت نمیشم، ب هر حال ممنون واسه لحظه هایی ک حال دلم بد بود و خوب شد بعد اینکه تو رو دیدم، لحظه هایی ک خودتم متوجه نشدی دوستت دارم اما من خوشحال بودم... هیچ وقت نذاشتم حالم بد شه هیچ وقت و امروزم حالم خوبه بدون وابستگی بهت میدونم آخرش 20 خرداد 1405 روز عروسیمه با تو...راجب تیکر سوال نکنین عشقا  باردار نیستم
2738

باید تو کارتون نواوری داشته باشی 

حالا یا بسته بندیتون یا خدمات خاصی یه چیز متفاوت از بقیه داشته باشید عدم اولین چیزی که خیلی مهم کیفیت اگه کارتون کیفیتش بالا باشه مشتری مشتری میاره 

من و خداسوار یک قایق 2 نفره شدیم...
من اشتباه کردم جلو نشستم و خدا عقب...
سکان زیر پاى من بود و سر دوراهی ها دلهره میگرفتم... تا اینکه جایمان را عوض کردیم... حالا آرام شدم و هر وقت از او میپرسم که: کجا میرویم ؟؟؟؟ بر میگردد و با لبخند میگوید: تو فقط پارو بزن
ولی بازم نیاز مردم هست.  مثل سوپر مارکت و داروخانه و...

اره ولی یه سایت هست به اسم با سلام

من یکی دو بار ترشی و کره پسته و اینجور چیزا خریدم افتضاح بود

همه خونگی بودن

واقعا پشیمون شدم

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو

هیچی دیگه پیج بزنید با پیجای دیگه تبادل کنید 

یا تبلیغ کنید واسش 

قیمت مناسب بزنید رو محصولاتتون 

محصولات تمیز و  با بسته بندی مناسب 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
آره درسته  ما هم تازه به فکر افتادیم

ما هم تازه به فکر افتادیم هرکی لباسا ما رو میبینه باورش نمیشه خودمون دوختیم بعد هیچوقت به فکر زدن تولیدی نبودیم یه ساله افتادیم تو فکرش😅
و

متأسفانه بیشتر مردم «تحمل کردن» را آسان‌تر از «تغییر دادن» می‌پندارند ...
2706