2733
2734

💗سلام💗

https://instagram.com/mahdi__69.315?igshid=1k3pyc5kglr7v

همونطور که 💚امام زمان(عج)💚 فرمودن، 💗خدا💗 رو به 💚حضرت زینب کبری(س)💚 قسم بدین 💚امام زمان(عج)💚 ظهور کنن 

بیمارها شفا پیدا کنن 

جوامع اسلامی همیشه پیروز باشن

همه حاجت مندا حاجت روا بشن 

رهبر سلامت باشن همیشه

برای منم دعا کنید 🙏🏻 😔مشهدیا و قمی های عزیز سایت التماس دعای ویژه 

همچنین شیرازی های گل هر وقت به حرم 💚شاه چراغ💚 مشرف شدن @سارادلارام    

@_fakhrona_    

@soror454567689    

@اعتصامی    

@sepidpar‍ 

@hadis133  

@_درنا_    @elahemilany98

الهی آمین برا منم دعا کنین❤

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

یا امام حسین من کوچیکتم 

توروخدا برام دعا کنین 🖤😔خستم کم آوردم 

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها خیلی التماس دعا دارم خواهش میکنم با دلای مهربونتون دعا کنین مشکلم حل بشه

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
2728