2737
2734

تخمک گذاری منظورتونه؟نه والا من اصلا نمیفهمم کی تخمک گذاری میکنم

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نه من اصلا درد نداشتم هیچ جا زنک بزن به دکترت انگاری به ما گفتن اگه تهوع دارید وخونریزی زیاد برید بی ...

خونریزی ندارم...روز بعدش که رفتم سونو دکتر گفت شکمت اب اورده.الان درد اون کمتر شده ولی درد تو ناحیه قفسه سینه دارم و حالت تهوع

توی این شرایط کرونا آخه کجا میشه رفت

خونریزی ندارم...روز بعدش که رفتم سونو دکتر گفت شکمت اب اورده.الان درد اون کمتر شده ولی درد تو ناحیه ...

چجوری اخه؟میشه توضیح بدی ؟ من اگ بخوام برام انجام میدن ؟الان منظورت از تخمک کشی چیه گلم

خدایا شکرت بابت همه چی
خونریزی ندارم...روز بعدش که رفتم سونو دکتر گفت شکمت اب اورده.الان درد اون کمتر شده ولی درد تو ناحیه ...

ببین خوب یه زنگ بزن مرکزناباروری یا دکتر راهنماییت کنن یا بیا تاپیک میگرو تگت میکنم بپرس یوقت خطرناک نباشه

یا رب العالمین
2738
سلام. دوستان کسی بوده بعد ازتخمک کشی درد قفسه سینه داشته باشه؟

سلام عزیزم

من تا این پیام رو دیدم یادِ خودم افتادم.

بله من این حالت رو داشتم.

به شدت قفسه سینم درد میکرد.حس میکردم نفس کم میارم.

میترسیدم وحشتناک.

شکمم بزرگ شده بود و به شدت آب آورده بود.

دو بار به خاطر همین موضوع رفتم بیمارستان بستری شدم.

توی این حالت به اصطلاح میگن شما هایپر شدی و احتمالا چون تخمک زیادی ازتون کشیده شده،شکمتون آب آورده.

من هر شب سرم میزدم.فکر کنم سرم نمکی بود.

خوردن دوغ و سفیده تخم مرغ کمک میکنه بهتون.

واقعا بدترین روزهای زندگیم همون زمان هایپر شدن بود.

امیدوارم واسه هیچکس پیش نیاد.

شما هم حتما با دکترت صحبت کن.

حتما برو معاینت کنه.

اگر خدایی نکرده حالت تهوع و درد قفسه سینه داشته باشی ممکنه خطرناک بشه و مشکلات جدی پیش بیاد.

فقط یه سوال، چرا به بعضی ها میگن بعد از دو ماه بیا واسه انتقال جنین. به بعضی ها میگن بعد از چند روز ...

کسایی که هایپر شدن یا شکمشون آب آورده و یا خلاصه به هر دلیلی مشکل پیدا کنن بعد از تخمک کشی باید حداقل دو دوره پریودی صبر کنن تا تخمدان ها و رحم به حالت اولیه برگرده.من حدود ۸ ماه بعد پانکچر انتقال دادم.تا ۳ ماه رو دکتر گفت باید صبر کنم.۵ ماه هم خودم شرایط روحیم واقعا بد شده بود

2706