2737
2739
عنوان

چرا بعضی ها اینجورن

82 بازدید | 10 پست

بچه بخدا اطرافیانم اوصاعشون از من خیلی بهتره از همه لحاظ ظاهر و همه چی ولی همیشه حسودی میکنن بخدا هیچی ندارم خیلی دلم میشکنه اینطورین ناراحت میشم تا خوش حال بخدا خیلی هم معمولیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی وقتا شاخ نیستی بقیه شاخت میکنن

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر
2731
همه همینجورین حتی ب بدترین ادمم حسودیشون میشه هعی ب خاطر این حسودیاشون زجرا زیادی کشیدم 

بخدا منم عذاب میکشم خودم آدمیم که دوست دارم خدا این قدر به اطرافیانم رفاه بده که حتی ذره ای چشممون دنبال زندگی کسی نباشه

2738
اشتباه میکنی شاید ممکن رفتار عادیشون باشه شما اینجوری فک کنی😐

یعنی نمیتونیم رفتار عادی از غیر عادی تشخیص بدیم بطور مثال وقتی میرم عروسی انگار عروس منم فقط زوم میکنن رو من بدبحت