2733
2739
عنوان

ایا سایز پا موضوع مهمیه، ؟

390 بازدید | 39 پست

من ۳۹ سایز پام. یکی توی جمع برگشت بهم گفت توووو پات چه سایزیه. چقد گنده سسسس. میخوره ۴۲ باشع

قدر روزامونو بدونیم. حسرت گذشته رو نخوریم. زندگی همین حالاست......💖💖💖💖

انققققدر اون لحظه خجالت کشیدم و قرمز شدم. ک نگم

بعد همش پامو‌نگاه میکنم. بعد هی مبگم چ اهمیتی داره اخه. اصلا ۴۲ باشه. ب کسی چه ربطی داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به اون چه؟

لطفا امضامو بخون👇🏻🌈سلام☺️من @عروس_کوچولو_هستم🍂عاشق همسرمم👸🏻🤴🏼قراره عید عروسی کنم👰🏻من همیشه انرژی دارم⚡خیلی شیطون و پایه ام🤪تو امضایه هر کی ببینم صلوات یا دعا بخواد با خوبی براش دعا میکنم😌🌸با همه نی نی سایتیا مهربونم همتونو آبجی صدا میکنم🥂#منم_عروس_میشم   میشه واسه زودتر رفتن سر خونه زندگیم و زودتر عروس شدنم یه صلوات بفرستی آجی؟  مرسی🌿❤
2738

سایز پای تو به بقیه چه اصلا سایز پا چیش مهمه لطفا بگو یه جواب حسابی بهششش دادییی

این کاربری برا 3 نفر بود🙄یکیمون دعوا کرد رفت😂تاپیک ها هرکدام برای فرد جدایی است ❤️تاپیک خنده دار دیدید مارم تگ کنید 😂😂😂😙                            

چه کار زشتی کرده اون حرفو زده ۳۹ که خوبه 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.

یارو ول نمبکرد. هی میکفت نههه عمزا ۳۹ باشی، شوهرمم بود پیشم. اون‌عاقا هم دومین بارش بود منو میدید. کلا بنظرم خیلییی بی ادبی بود حرفش

2706