2733
2734
عنوان

چقدر تحصیلات توی ملاک ازدواج مهمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1597 بازدید | 152 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودم دانشگاه دولتی درس می خونم و قصد ادامه تا اخر دارم 

و دوس دارم همسرم تحصیلاتش همسطحم باشه

یا فوقش یه سطح پایین تر مثلا من فوق اون لیسانس باشه مشکلی ندارم 

و رشته هم برام مهمه چون مثلا کسی که هنر خونده می دونم روحیش با من فرق داره

2738

خودم ادم با سواد دوست دارم باسواد دلیل بر این نمیشه که تحصیلات دانشگاهی داشته باشه همینکه اطلاعاتش بالا باشه کافیه

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
تحصیلات برام خیلی مهم بود ولی این درصورتی هست که شما خودت هم سطح تحصیلی وشغلی خوبی داشته باشی،چون مر ...

خودم دانشجوی عمرانم دوست دارم طرف مقابلم هم رشته ام باشه حتی پزشکی باشه باز از من بالاتره قبول نمیکنم 

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
تحصیلات شعور نمیاره، تحصیلات سواد نمیاره، تحصیلات تجربه نمیاره، این رو از کسی که رتبه ارشد زیر ده دا ...

توی هر سطح فرهنگی افراد بی شعور وبی فرهنگ هست مسئله ما اکثریت هستش که در اکثر مواقع افراد تحصیل کرده فرهنگ مناسب وفکر روشن تری دارن البته من منکر استثنا ها نیستم

2706