2737
2739
جای جوش و قرمزی صورتم تاثییری داشت؟

نه اونا رو که تاثیر نداره فقط دیگه جوش نمیزنی میتونی بری میکرونیدلینک کنی

لایکم نکن اگه بیشتر از پنج تا لایک دارم😐مرسی که همنظریم و میخواستی لایکم کنی ❤️ای قادری که خدایی را سزایی ، جان ما را صفای خود ده و دل ما را هوای خود ده و چشم ما را ضیای خود ده و ما را آن ده که آن به و مگذار ما را به که و مه.یه صلوات برای حاجت من بفرستید.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.مرسی🌹
درما لور عالیه اگه اینستا دارین عکس شو ارسال کنم هر کس استفاده کرده راضی بوده تا حدی که با استفاده ا ...

یعنی نظرات بقیه هست  قبل از اینکه تعداد انبوه برای پیجم بخرم ازش زدم دیجی کالا نظرات و خوندم دیدم همه راضی بودن آوردم محصولش و

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درما لور عالیه اگه اینستا دارین عکس شو ارسال کنم هر کس استفاده کرده راضی بوده تا حدی که با استفاده ا ...

پیجتون بفرستین، البته من منافذ زیادی ندارم. 

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
2731
پیجتون بفرستین، البته من منافذ زیادی ندارم. 

فقط برای منافذ باز نیست واسه ترمیم پوست هم هست یعنی وقتی ترمیممممم می کنه منافذ م می بنده و پوست و کلاژن سازی می کنه و صاف و خوب می کنه

فقط برای منافذ باز نیست واسه ترمیم پوست هم هست یعنی وقتی ترمیممممم می کنه منافذ م می بنده و پوست و ک ...

Sarasara202022 فقط اول دایرکت بده تا  متوجه شم شمایی بفرستم واست

2740

تونر خوبه برای منافذ خییییلی کم؟

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
شما محصولی دارید؟؟؟

بله عزیز دلم دارم ولی فقط خواستم اطلاع رسانی کنم  تبلیغ نیست می تونید از هرجا که دوست دارین و براتون معتبره تهیه کنید ولی حتما این کارو بکنید دوستانه می گم چیزه خیلی خوبیه 

دکتر گف درمانتو ادامه بدی تاثییر داره خودش میبره دیگ نمیدونم چطوریاس

اره شاید التهاب رو هم کم میکنه

برا من فرورفتگی داره😔😔

لایکم نکن اگه بیشتر از پنج تا لایک دارم😐مرسی که همنظریم و میخواستی لایکم کنی ❤️ای قادری که خدایی را سزایی ، جان ما را صفای خود ده و دل ما را هوای خود ده و چشم ما را ضیای خود ده و ما را آن ده که آن به و مگذار ما را به که و مه.یه صلوات برای حاجت من بفرستید.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.مرسی🌹
2706