2737
2739

دکتر بهم داده. واسه تحریک رحم. الان دومی رو گذاشتم. سوالم اینه ببخشید چقد باید بره تو واژن؟ تا یه حدی بیشتر نمیره. و من فک میکنم اشتباه دارم انجام میدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام عزیزم تقریبا از هفته ی 37 استفاده کردم... مثه شیاف که میذاریم همون اندازه وارد رحم بشه، شب موقع خواب بذار چون گرمای رحم باعث آب شدنش میشه، با یه سوزن سوراخش کن بعد بذارش، با محتوای همون کپسول‌هم قسمت پرینه رو ماساژ بده 

سلام عزیزم تقریبا از هفته ی 37 استفاده کردم... مثه شیاف که میذاریم همون اندازه وارد رحم بشه، شب موقع ...

ممنون عزیزم. پس خیلی لازم نیس عمقی وارد بشه. همش فک میکردم اشتباه انجام میدم. بعد تاثیریم داشت شما استفاده کردی؟ 

2738
چرا. ضرر داره؟ 

نگفت ضررشو فقط گفت اصلا استفاده نکن گفت تو بارداری نباید چیزی سرخود مصرف کرد گفتم نمیخواستم سرخود استفاده کنم اول از شما پرسیدم گفت نظر منو اگه میخوای استفاده نکن

چن ساعت؟؟؟ یه ساعت خوبه بلند نشم؟ 

من شب میذاشتم موقع خواب که بعدش می خوابیدم، آره داشت البته معاینه هم زیاد داشتم، دوستام امتحان کرده بودن راضی بودن ضرری نداره چون گیاهی 

من شب میذاشتم موقع خواب که بعدش می خوابیدم، آره داشت البته معاینه هم زیاد داشتم، دوستام امتحان کرده ...

من از معاینه شدن بیزارم😥فشارم میفته. اصا حالم بد میشه بهم دست بزنن...