2737
2734
عنوان

حسرت

| مشاهده متن کامل بحث + 588 بازدید | 84 پست
😂😐وحشی

🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋

یکی از دلایلی هم ک گفتم مامانت اینارو ببر خونتون همین وحشی بودنمه😂😂

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..
منم حسرت نازنین بابامو دارم . دوست دارم ی بار دیگه برم تو بغلشو عطر تنشو بو بکشم . غرق بوسه کنمش . ش ...

روحش شاد 

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روحش شاد 

ممنون عزیزم

اگه جایی بود ک شبیه تو داشت دلم یک دونه عین تو می خرید ❤بابا❤ . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . می شه واسه بابام فاتحه و صلوات بفرستین ؟ ان شاالله ثوابش ب عزیزای آسمونیتون برسه . ممنونم 🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . یا جوادالائمه ادرکنی
🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋 ...

وحشی دوس داری😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

الفراررررر

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
2731
وحشی دوس داری😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐 الفراررررر

نننننن میگم من وحشیم 😂

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..
نننننن میگم من وحشیم 😂

نهههههه😐همون که من فهمیدم درستهههه

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
نهههههه😐همون که من فهمیدم درستهههه

تو مسائل زنو شوهری دخالت نکنننننننننن

تو مسائل زنو شوهری دخالت نکنننننننننن

فعلا که مهم ترین چیزشو فهمیدم😁😂😂😂

2738
فعلا که مهم ترین چیزشو فهمیدم😁😂😂😂

منم کشف میکنم مال تورو 

😂😂😂😂

دیگ نقطه ضعفامون داریم😂

منم کشف میکنم مال تورو  😂😂😂😂 دیگ نقطه ضعفامون داریم😂

😏😏😏عمرررراااااا 

😏😏😏عمرررراااااا 

تا آخر شب کشفش میکنم 

تا آخر شب کشفش میکنم 

مواظب باش کیفش نکنی😂😂😂😂

حسرت یه پدر مهربون.ببین چقدر بابام بد اخلاقه که پدر شوهرمو بیشتر دوست دارم

منم بابام خیلی بده اذیتها ش نامهربانی هاش بدی هاش از صدتا ناپدری بدتره

پسر کوچکم ۱۸ هفته از تو دلم آسمانی شد . دلم شکست...😭😔
مواظب باش کیفش نکنی😂😂😂😂

نمکککککک کی بودی🤤🤤🤤

2706