2737
2739

نامزدم سربازه زنگ میزنه یه روز درمیون اونم همش باید۵ دیقا حرف‌بزنم حرفامم رمزی میگم ک مبادا کسی شک کنه😑😑از اول با شوهرم اختلاف داشتن خوششون نمیومد(دلایل زیادی داره یکیش من از اونا کوچیک تر بودم ازدواج کردم ولی اونا مجردن یکی دیگش این ک خوششون نمیاد از شوهرم چون مدرک دانشگاهی نداره)😑الا ب نظرتون وقتش هس ک برم بمیرم😑

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس چجوری قبول کردن زنش بشی

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728

دیگه الان شوهرته خوش نیومدن و ترس چیه

نکنه میخوان با یه مهر طلاق تو شناسنامه بشینی ور دلشون!

ن هنوز زوده🙄

میخوام حلق اویز کنم خودمو الا زنگ زده بود بغضکرده بود مردم براش فقط

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
2738

عزیزم حالا که گذشته اما ازدواج تو ایران کاملا وصلت دو خانوادست نباید ازدواجی که خانوادت اینقدر مخالفن میکردی

حالاهم سعی کنین ساده بگیرین همه چیو و زود برین خونتون وای نستین سربازیش تموم شه که دغ میکنین

الهی😫

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
خو چرا اینقدر بهشون رو میدی والا 

چیکار کنم بفهمن چن نفری میریزن سرم میزنن گوشیرم میگیرن شوهرم نیس ک پشتم دراد

پس چجوری قبول کردن زنش بشی

اون موقع پدرم بود بعد فوتش وضع ماام اینجورشد

دیگه الان شوهرته خوش نیومدن و ترس چیه نکنه میخوان با یه مهر طلاق تو شناسنامه بشینی ور دلشون!

باورت میشه یه بار سرمو شکستن کوبیدن تو دیوار ک جداشم ازش

وا خوب شوهرته دیگه رمزی حرف نزن

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
اگر از قبل عقد هم مخالف بودن و میدونستی پس این سبک زندگی انتخاب خودت هست و باید بپذیری

قبلش فقط در حد چشم قره بود الا پدرم نیس هربلایی میخوان میارن😔

2706