2737
2734
عنوان

عروس فراری

2788 بازدید | 26 پست

پسرابجیم با ی دختره دوس بود اون خانم همیشه خونشون رفت وامدداشتن شبا میومدپیشش میخابید. اتاق بچه خاهرم اونورحیاط جداگانه بود دم در ورودی!ب شدت دختربی حیا.هرچی ب دامادمون زنگ میزد بیایدخاستگاریم ایناقبول نمیکردن چون رفتاراشودیده بودن!حالا دختره خودش پاشد ب محسن فرار کرد اومدن شهر ما. اولش خونه من بودن نماز نمیخوند ولی بمن گیر میداد تسبیح رونچرخون گناه داره!!! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

تو دختری که شبا میره پیش دوست پسرش توقع داشتی نماز بخونه

هرچند خواهر خودت و شوهر خواهرتم دین درستی ندارن که اجازه دادن ی نامحرم تو خونشون کنار پسرش بخوابه

همیشه بقیه منع نکنید کار خواهر شما بدتر بوده

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

خلاصه اینارو ما عقد کردیم ناچارا.فرستادیم خونشون اونجا هم دامادمون باخانواده اوناصحبت کردن ولی اوناانگاربرخورد بدنداشتن بادخترشون!مادرش بغلش میکرد میگف دلم تنگ شده برات واینجورچیزا.بعدکلی هزینه کردن ابجیم .اونا ب دخترشون جهازندادن دختره میگف باهمه چیزتون میسازم فقط بیایدمنوبگیرید

2706