2737
2739

امروزیکی بهم گفت قندت پایین باشه باعث سقط جنین وتشکیل نشدن قلب جنین میشه آیااین درسته؟

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
قند منم پایین واقعا؟ جاریم قندش بالا بود قلب بچش  نشد سقط کرد

من نمیدونستم اینو.یه سقط داشتم دوسال پیش.میخواستم ببینم کسی اینجوری بوده.دلم خیلی بچه میخواد😢تازه تنبلیم دارم😢😢😢😢😢

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمیدونستم اینو.یه سقط داشتم دوسال پیش.میخواستم ببینم کسی اینجوری بوده.دلم خیلی بچه میخواد😢تازه ت ...

وضعیت تخمدانتتو میگی ؟ چند ماه اقدام کردی ؟ نشده بچه من هنوز اقدام نکردم منم تنبلم

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
2731
وضعیت تخمدانتتو میگی ؟ چند ماه اقدام کردی ؟ نشده بچه من هنوز اقدام نکردم منم تنبلم

عزیزم من فولیکولام خوبه ازاون نظرمشکل ندارم مشکل آزادکردن دارم بعضی ماه هاتخمک گذاری ندارم وفولیکولام تبدیل به کیست میشن.کلا پنج شش ماهی میشه که جلوگیری ندارم ولی این ماه بخاطرافتادن کیستم مجبوربه خوردن ال دی شدم😢دیونه وار عاشق بچم😢ولی تاحالا هیچ داروی باروی نخوردم چون تازگیامشکل مالی پیدا کردیم متاسفانه

اگه خداقسمت کنه ماه بعد میخوام کلومفین بخورم وامپول بزنم.البته زیرنظر پزشک

عزیزم انشااله باردار میشی 

ممنون عزیزم.شمام سقط داشتی؟

2738