2737
2734
عنوان

بیاین از ندید پدید بازیایی که دیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 719 بازدید | 81 پست
عزیزم میشه بگی حست میگه این اتفاق ک بهش فکر میکنم تا پنج شنبه رخ میده یا میکشه ب هفته بعد؟

حسم میگه نزدیک نیس زمانش فک کنم بکشه به هفته بعد

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله 🤣😂

خوب بهش بگو

👌😄💙🌙وزن شروع (شهريور ماه) ٩٢/٢٠٠😔💙وزن شروع چالش پاييز ٨٦/٦٠٠💜🧡💛💙وزن فعلي٧٦/٤٠٠💙🤐هدف اول ٨٠ 🔑🔓✅🙃💙واي يعني رفتم تو ٧ تايييا🔓🤩🧿 🥰🥸❤️🧡✅هدف دوم ٧٥ 🔒🔒🤩💙هدف سوم ٧٠ 🔒🔒🥳🧡هدف نهايي ٦٩🔒🔒💙😀😍گروه بنفش 💜بعد زرد 💛اگروه نارنجي🧡الان آبي 🤩💙 ١٤٠٠/٠١/٠٥🌙🤩💙بامداد خمار 💙🤩 چون انگيزه دارم پس ميتونم  همونطور ك قبلا تونستم💙🙃🌙راستي من مادر يك دختر ناز ٩ ماهه هستم ك بخاطر بارداري چاق شدم 💜💛🧡💙🙃🤩🧿
2731

تو عروسی فامیل همسرم وقتی پدر داماد کادوشو داد خواهر داماد گفت از طرف پدر داماد یک عدد انگشتر برلیااااااان.منتظر بودیم قیمتش رو هم با همون لحن بگه.

شیخ رجبعلی خیاط:تمام نور معنوی و فیوضات که انسان از عبادات و زیارات کسب میکند با نیشی که به وسیله زبان به دیگران میزند نابود میشود.
نه ولی خب زشته عقب بشینه

من اگه با یه بزرگ تر و نامزدم بخوام برم بیرون حتما تعارف میکنم جلو بشینه، 

زشت اینه که کسی بدون تعارف به دیگران بره جلو بشینه و پشتش رو کنه به بزرگترش!

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

اینایی که چایی هم میخورن یا پاشونو از کوچشون اونورتر میذارن هی عکس و استوری میذارن، انگار بقیه فتوسنتز میکنن یا مسافرتشون از اتاق به آشپزخونست. یکی خونه خودش همش حاضریه غذاشون یه شوهرش شب شیفت بود بهش گفت واسه شام خودت ساقه طلایی بخر، بعد میاد خونه باباش هی عکس کباب میذاره😂😂

2738
خواهرشوهرم تو خونه وقتی مهمون میاد کفش میپوشه جای صندل روفرشی 🙄

ما هم مهمون بیاد به رسم ادب لباس مرتب و کفش میپوشیم از قدیم بوذه 

نه کفش مجلس کفش ساده از این کف تخت ها بجایی دمپایی 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
بله بله 😂

خنده داشت؟🤔

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2706