2733
2734
عنوان

شروع ميوه خام نوزاد ٨ماهه

67 بازدید | 10 پست

سلام لطفا مامانهاي عزيز راهنماييم كنين چجوري ميوه هاي خام و به نوزادتون ميدين منظورم اينه كه بدون پختن ميوه چجوري پوره ميكنين تو مخلوط كن وقتي ميريزم تيكه تيكه ريز ميشه كه بدون دندان نميتونه نوزاد بخوره

من از پنج ماهگی موز و لیمو شیرین و پرتقال میدادم. موز رو میکوبیدم، لیموشیرین و پرتقال رو آب میگرفتم 

روانشناس بالینی و روان درمانگر...  علاقه و تخصص من کمک به کسانی که در این وانفسای مد و زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده، به اندازه کافی خود را زیبا و دوست داشتنی نمیبینند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با گوشتکوب موز و سیب رو له کن. بسادگی

روانشناس بالینی و روان درمانگر...  علاقه و تخصص من کمک به کسانی که در این وانفسای مد و زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده، به اندازه کافی خود را زیبا و دوست داشتنی نمیبینند...
2731
سيب نميشه با گوشتكوب ؟!!!

رنده کن

2738