2733
2739
عنوان

با شوهرم دعوام شد😔

2008 بازدید | 148 پست

بچه ام ۵۰ روزه اشه خیلی اذیت میکنه فقط شبا ۱۲ یا دو میخوابه که منم میخوابم دیگه از بس خسته ام از صبح بیدار میشه گریه میکنه باید بغلش کنم تا یکم آروم بشه یه نهار به سختی درست میکنم فقط ۲ تا ۶ ظهر میخوابه من تو این تایم نهار میخوریم خونه رو تاجایی بتونم مرتب میکنم دیروز لباس ها رو ریختم تو ماشین مهمون اومد ساعت ۲ خونه امون تا ۵ بودن ۵ بچه ام بیدار شد نتونستم کاری کنم شبم شوهرم اومد ساعت ۹ بچه ام شروع کرد جیغ کشیدن هلاک شد بس گریه کرد مجبوری ساعت ۱۱ اومدم خونه مامانمشون مامانم دارو داد و... تا بالاخره خوابید شوهرم نموند رفت خونه حالا امروز زنگ زده دعوا که تو چرا لباس ها رو ننداختی میگمش درک نداری بچه اذیت میکنه بردار بنداز میگه خودت باید انجام بدی کلا از صبح میره ۲ میاد نخار میخوره میخوابه باز ۴ میره ۹ میاد شبا بچه گریه میکنه دست نمیزنه میگه من خسته ام خودت نگه دار دیگه خسته شدم نه کمک میکنه نه درکی داره الانم بچه ام گریه میکنه موندم خونه مامانم روابطمون سرد شده نمیدونم چیکار کنم رابطه اصلا نداریم 😔منم جای خواهرتون راهنماییم کنید چیکار کنم دوباره مثل اول بشیم من تا بچه رو میخوابونم میرم پیشش اون خوابیده از زندگی و شوهرم دلسرد شدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نزار بچت 2تا 6 بخابه خوابشو بهم بزن کاری کن از 8 شب تا 8صبح بخابه اینطوری به همچیت میرسی

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
2738

شیرشو بده خونه رو ساکت کن بزارش اتاق یواش یواش میخابه 

ب شوهرتم بگو نمیخاستی کمک کنی بچه نمینداختی تو بغلم

من بیشترراز این ازم بررنمیاد یا باید ب کارا برسم یا بچه ناراحتی مامانتو یا ابجیتو بفرس بیان کمک نه ک هیچی

ببین واقعا اینو خواهرانه بهت میگم..سه ماه اول بچه داری خیلی سخته..و هیچی وفق مراد نیس خیلیا افسردگی میگیرن..

تا قلق بچه دستت بیاد و بچه یه کم خوابشو اینا بهتر بشه ۳ ماه میکشه... فقط صبور باش.. فلا با زبون خوش شوهرتو داشتا باش بهش بگو فقط درکم کن

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

والا من باید یکی راه حل به خودم بده. اما سوره مزمل بخون رو خوراکی بهش بده بهتر میشه، میتونی بخونی رو خوراکی های تو یخچال فوت کنی تا بخوره بهتز میشه

میشه برا حاجتم وعاقبت بخیریم صلوات بفرستی اللهم صل علی محمد. هر کی این امضا رو دید صلوات مهمونم کنه
2706