2733
2734

یه کار پیدا کردم شهر خودم نیشابور محل کاره تو شهرک صنعتی بینالوده..(اونایی ک نیشابوری یا مشهدین میدونن کجاس)بعد یکساعت راهه تا اون شهر و اینکه کاره همه چیش خوبه  اینکه سرویس نداره....با سرویسای شرکتای دیگم بخام برم بیام نمیشه چون همشون آقا هستن.... بعد خودم تصمیم گرفتم برم بینالود خونه اجاره کنم بینالود یه شهر کوچیک و تازه ساخت و جمعیت خیلی کمی داره حتی تو کوجه خیابونش مرغ پر نمیزنه.....بعد خانوادم تو شهر خودمون نمیزارن مستقل شم اما اونجا رو بخاطر کار میزارن...شما باشید همچین جایی میرید سرکار؟تو یه شهری ک خیلی خلوته و هیچ امکاناتی نداره  و خیلی سرده هواش و باد داره

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اون مرغ نیست پرنده اس مرغ الان کیلو خداتومنه نبایدم تو کوچه خیابون پر بزنه

ولی نه نرو به درد نمیخوره

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2706