2737
2739
عنوان

توروخدا بیاین بهم مشورت بدین.

189 بازدید | 30 پست

سلام

دوستان من ی پسرپنج.سال و نه.ماهه دارم

مشکل بیش فعالی و.نقص توجه داره رسیدگی زیادی میخواد از نظر کاردرمانی و گفتار درمانی و خودم باید خیلی باهاش تمرین کنم 

حالا ی مشکلی دارم.اونم اینه به شدت تنهاست.عاشق بچه های دیگه اس هر روز التماس میکنه بره بیرون یا خونه فامیل هایی که بچه دارن.مهد هم که تعطیل شده بدتر.به شدت پشیمونم که.چرا زودتر ی بچه نیاوردم با هم بزرگ شن

الان دودلم.میگم تفاووت سنی شون زیاده دیگه با هم بازی نمیکنن از اون طرف ممکنه نتونم دیگه براش وقت بزارم خب قطعا نمیتونم.مثل الان براش هزینه.کنم

شما بودین چه میکردین؟بچه دوم  میاوردین یا نه.

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا

خب بستگی داره درتمدت چقدره میتونی به جفت شونم برسی 

و درسته هم بازی نمیشن ولی چند سال دیگه که به درد هم میخورن تفاوت سنی هم باشه باز وقت همو پر میکنن  البته دعوا هم میکننا🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
5 سال خوبه . الان نیاری بیشتر هم میشه درضمن من با داداشم‌۱۰ سال اختلاف دهرم با اون یکیک داداشم ۱۵ ...

خب بچگی خوب بودین با هم بازی میکردن؟

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا

من اگه جای شما بودم مشکلم رو دو تا نمی کردم .سعی کن بیشتر براش وقت بذاری .براش دوست پیدا کن و با اون ها رفت و آمد کن .مطمئن باش اگه بچه ی دیگه ای بیاری بهش ضربه ی زیادی میخوره .حتی چون بیش فعالی داره به خاطر حسادت شاید بهش آسیب برنه .روی همین بچه ت تمرکز کن وقتی رو به راه شد یک بچه ی دیگه بیار

خب بچگی خوب بودین با هم بازی میکردن؟

اره عزیزم خوب بودیم ودر حین حال خیلب وقتا ب خون هم تشنه الان ک بزرگ شدیم  گاهی بازیم میکنیم گاهی دعوا اینا عادیه

و خدایی بشدت برایم کافی است❤...

پسرتون الان بزرگتر شده

اگر میخوای بچه بیاری تا قبل از مدرسه رفتنش بیار

که حداقل بتونی به هر دوتاشون برسی

بره مدرسه و بخوای بچه بیاری اذیت میشی چون بچه جدید و به درس و مشق رسیدن بچه اول ...

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2738
من اگه جای شما بودم مشکلم رو دو تا نمی کردم .سعی کن بیشتر براش وقت بذاری .براش دوست پیدا کن و با اون ...

همه صحبتتون قابل قبوله به غیر از اینکه میگید بهش اسیب میخوره با وود بچه جدید...  

همه بچه ها با وزود فرزند جدید به خانواده دچار حسادت میشن چون اون بچه کوچکتره و مرکز توجه ربطی به بیش فعالی و ... نداره

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
من اگه جای شما بودم مشکلم رو دو تا نمی کردم .سعی کن بیشتر براش وقت بذاری .براش دوست پیدا کن و با اون ...

مرسی گلم.واقعا نظر خودمم همینه اما دوست از کجا اخه.الان که کروناست ما هم غریبیمـ. خودم که روز و شب ندارم الان اوضاع خونه مارو ببینی متوجه میشی اما خب بچه همبازی میخواد اندازه خودش

خب درسته .ولی بیش فعالی ممکنه پروسه ی حسادت رو در اون قوی تر کنه .

بله کلا حسود هست

پسرتون الان بزرگتر شده اگر میخوای بچه بیاری تا قبل از مدرسه رفتنش بیار که حداقل بتونی به هر دوتاشو ...

اگر الانم اقدام کنم همین اتفاق میفته چون سال دیگه میره اول.شوهرمم میگه بچه دوم به درد این نمیخوره تا اون بخواد به عقل و شعور بیاد با این بازی کنه بچه اول دیگه باهاش بازی نمیکنه.واقعا پشیمونم چرا زودتر نیاوردم

خب درسته .ولی بیش فعالی ممکنه پروسه ی حسادت رو در اون قوی تر کنه .

با درست مدیریت کردن قابل کنترله

و اینکه پسر ایشون تقریبا شش ساله هستند 

اره عزیزم خوب بودیم ودر حین حال خیلب وقتا ب خون هم تشنه الان ک بزرگ شدیم  گاهی بازیم میکنیم گاه ...

ممنونم

2706