2733
2734

سوار هواپیما شدم

بغل دستیم گفت اولین بارته سوار میشی ؟؟؟

گفتم چون خیلی استرس دارم میپرسی ؟!

گفت نه چون این بیست و هفتمین باری بود

که به مهماندار گفتی :

من فلکه اول شهر پیاده میشم 😂😁😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه بار...... خم شدم یه چیزی بردارم یه چیزی ازم در رفت🤣😂

وااای😂😂

یه روزی میرسه که وقتی خورشید میاد و بهم سلام میکنه من وتو و بابایی رو با هم میبینه آلوچه کوچولوی من!👸🏻👼🏻🤴🏻

مورد داشتیم پسره نزدیکه کنکور رفته خواستگاری خانواده دختره گفتن اندازه رتبه کنکور پسرتون سکه مهر دخترمون.

پسره از زندگی زده نشسته درس خوندن تا اونجایی که خبر دارم رتبه یک کشور شده بود!!! 😂

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

یه بارررررررر 

بچه بودم ۱۲ ساله رفتم تو یه مغازه گل سر قشنگ داشت گفتم وای مامان چقدر قشنگه 

فروشنده ارو ندیده بودم نگام بهش افتاد جا خودم با پوزخند نگام میکرد😂

.‌‌‌‌عالم همه در محضر خداوند است
2740

فکر کنید ۱۵سال پیش کرونا اومده بود،با یه نوکیا۳۳۱۰تو قرنطینه بودیم.🥴

چی میشد.......

خدایا۴۶۵هزاربار شکرت🤲🏻🤣

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

مهریه مامان بزرگم ۴ هزار تومن بود.

بابا بزرگم همیشه یه چیپس فلفلی زیر متکاش داشت،

تا بحثشون میشه پرت میکرد طرف مامان بزرگم

میگفت : حالا برو خونه بابات😂😂😂

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

🆑

آقا یه سوال 🤔🤔

اين اموجى (👻) رو ميشه واسه تسليت گفتن بجاى روحش شاد زد يا زشته؟ 😂😂😂

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

عده ای سوار آسانسور شدند و چون بلد نبودند همانطور ساکت در آسانسور ایستادند.😌

بعد از مدتی زیاد مرد شیک پوشی وارد شد و بلافاصله دکمه ای را زد🔃 و آسانسور شروع به بالا رفتن کرد🔝

.

یکی از مردها گفت: برای سلامتی آقای راننده صلوات.😁😅😁

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

مهریه مامان بزرگم ۴ هزار تومن بود. بابا بزرگم همیشه یه چیپس فلفلی زیر متکاش داشت، تا بحثشون ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

یه روزی میرسه که وقتی خورشید میاد و بهم سلام میکنه من وتو و بابایی رو با هم میبینه آلوچه کوچولوی من!👸🏻👼🏻🤴🏻

این پزشکا چه طور به این نتیجه رسیدن که ورزش عمر رو زیاد میکنه؟

خرگوش که همیشه جنب و جوش داره 2 سال عمر میکنه

و لاک پشت که ورزش نمیکنه 400 سال

گول نخوریداااا

به استراحتتون ادامه بدین

بگییییییرین بخواااااااابین و

در قرنطینه بمانید 😄

مرکز بهداشت شیراز 😝

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

🆑 

یکی از مامانای اینستاگرامی که با عکس و فیلمای دختر2 3 سالش کلی فالوئر جمع کرده بود، تونست با جمع کردن پول تبلیغات، بینیش رو عمل کنه.

بعد میگید ملت با چه انگیزه‌ای بچه‌دار میشن؟ این یکیش😂

‌‌

2706