2733
2734
عنوان

ای خوشگله ....لعنت ب تو

211 بازدید | 9 پست

این چیع افتاده سر زبونم 

با اون صدای تو دماغی و لوس 

انگار خود ازاری دارم هم بدم میاد هم هی تو مغزم ریپلی میشه 😂😂😂😂😂

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 

😨

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )  به کبودی  یاس هزار تا رگ دارم هزار تا دوست❤ ولی یک شاهرگ دارم یک تک رفیق.مهم نیست چنتا ستاره بهم چشمک میزنه من همیشه نگاهم به ماهه👀🌜اگہ چیزے گفتمـ ڪ ناراحت شدے...بگو تا دوباره بگمـ😹👐به دریایی گرفتارم ک موجش عالمی دارد😎👑چیکارشی؟؟ بیچارشم💜اگه حقیقتو بگی مجبور نیستی که همه چیزو به خاطر بسپاری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بودم اینطور😂

خوب میشم ب نظرت ؟؟😂😂😂😂

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 

دیدین کلیپشو ؟ای خوشگله ....لعنت ب تو

2738
خوب میشم ب نظرت ؟؟😂😂😂😂

😂نه، من که نشدم

فک کن صبح که از خواب پا شدم هنو چش وا نکرده آهنگ خاتون چش عسلی تو ذهنم پلی میشد یسره

یا سر امتحان مدرسه، مثل تموم عالم حال منم خرابه

یجوری که انگار خود خواننده تو سرم بود😐😂